+38 050 433 14 03

Житло в Івано-Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”

29.05.2017

Обираючи житло в Івано-Франківську ви неодмінно стикнетеся з багатьма будівельними компаніями та ріелторами, які будуть Вам пропонувати купити житло в різних забудовників, районах нашого міста та за різними цінами. В даній статті ми спробуємо зупинитись на основних перевагах купівлі житла в Івано-Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”.

1. Надійність

Перед здійсненням купівлі житла в новобудові необхідно переконатися в репутації будівельної компанії, як надійного забудовника, що працює на будівельному ринку Івано-Франківська багато років. Саме в цьому випадку можна не турбуватися про те, що інвестовані у будівництво житла гроші, можуть бути втрачені. Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” будує якісне та надійне житло в Івано-Франківську вже більше 20 років і за цей час зарекомендувала як надійний забудовник та партнер.

2. Прозорість співпраці

Забудовник повинен надати клієнтам найбільш повну інформацію про об'єкти, що будується і всю необхідну документацію на будівництво будинків в Івано- Франківську, щоб покупець мав можливість упевнитися в законності зведення житла і зробити грамотний вибір. Також у добросовісної будівельної компанії можна регулярно одержувати актуальну інформацію про поточні етапи будівництва, плани з розвитку інфраструктури новобудов і т.д.

3. Вигідні умови купівлі нерухомості

Ціна нової квартири від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”, яку можна купити на етапі будівництва, набагато нижче вартості готового житла. Ціни на житлові приміщення в новобудовах не включають комісію посередникам, завдяки чому обходи ться житло недорого. Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” пропонує вигідні умови та програми розтермінування платежів за квартири. Клієнти нашої компанії можуть скористатися даними програмами і на вигідних умовах купити квартиру в Івано- Франківську.

4. Комфорт проживання

“МЖК Експрес-24” не тільки продає нерухомість та житлові будинки в Івано- Франківську, але й забезпечує зручність її експлуатації. Власний ЖЕК здійснює обслуговування інженерно-комунальних систем і обладнання, вивіз сміття і т.д. У всіх новобудовах від “МЖК Експрес-24” передбачена власна інфраструктура: дитячі садки, школи, магазини, розташовані неподалік. Також наявні об'єкти побутового обслуговування мешканців - паркування автомобілів, підземні паркінги та інше. Крім того, проводиться озеленення території та благоустрій прибудинкової території.

Отримати більш детальну інформацію про житло в Івано- Франківську, а також уточнити актуальні ціни на квартири можна у фахівців будівельної компанії “МЖК Експрес-24” по телефонах: +380 (342) 77-60-27, +380 (342) 77-77-50.