+38 050 433 14 03

Продаж квартир в Івано-Франківську: новобудови

12.05.2017

Кожна людина прагне мати гарне, облаштоване житло з багатьма вигодами в екологічному районі, з розвиненою інфраструктурою, новітніми комунікаціями, сучасним дизайном та іншими зручностями. Далеко не завжди зведені півстоліття тому будинки здатні задовольнити вимоги сучасної людини. Відповідно, продаж квартир в Івано-Франківську новобудови – єдиний реальний шанс отримати бажане.

Сучасний цегляний будинок, зведений за технологіями, що відточувалися десятиліттями, – таким має бути житло для молодих людей, які за свої кошти хочуть мати найкраще.

Квартири Івано-Франківськ: новобудови

Квартири в новобудові обійдуться дешевше, якщо подбати про житло заздалегідь, ще під час його проектування та закладання котловану. В цьому є й чудовий психологічний момент: адже ніхто не забороняє час від часу навідуватися на будівельний майданчик і радісно спостерігати за тим, як зростає ваше майбутнє родинне вогнище.

Будівельні компанії Івано-Франківська зацікавлені у такій увазі, оскільки якісну роботу видно навіть нефахівцеві неозброєним оком. А добра слава та авторитет, як кажуть – рушійна сила у будь-якій справі.

Продаж квартир в Івано-Франківську: новобудови

від "МЖК Експрес-24"

Будівельна компанія «МЖК Експрес-24», надійний і авторитетний забудовник, яка знайома івано-франківцям більше двох десятиліть. За цей час наша країна відчувала злети і падіння, але наш будівельний флагман рішучо продовжував робити свою корисну справу, облагороджуючи місто та надаючи нове зручне та сучасне житло багатьом родинам.

Чим приваблює компанія? Багатьма факторами. Забудовник стовідсотково надійний. Це значить, що ретельно продумані терміни та способи будівництва дозволять отримати таку бажану квартиру у найкоротші терміни. Крім того, філософія будівництва від «МЖК Експрес-24» – «мікрорайони під ключ». Цілковито облаштовані міні-міста надзвичайно зручні для родин великих та малих. Відповідно, квартири Івано-Франківськ купити без переплати посередникові – вкрай вдале та вигідне рішення.

Будівельна компанія "МЖК Експрес-24" - лідер будівельної галузі Івано-Франківщини

Продаж квартир в Івано-Франківську новобудови – одне з найперспективніших і найвдячніших занять, в якому так чудово зарекомендувала себе будівельна компанія «МЖК Експрес-24». Ми пропонуємо вигідні та зручні умови співробітництва, спеціальні програми лояльності, завдяки яким квартиру можна взяти не лише за вигідною ціною, але й вкладаючи кошти поступово, за індивідуальним графіком. На сьогодні фахівці ринку нерухомості відзначають, що вкладання грошей у житло – найбільш простий і плідний спосіб збереження коштів.