+38 050 433 14 03

Новобудови Івано-Франківськ ціни

17.05.2017

Усім близьке і зрозуміле прагнення мати власне житло. Це твоя власність, де ти господар і лише від тебе залежить, як буде виглядати квартира, чи затишно у ній буде, чи щасливі люди там житимуть. Відповідно, придбання якісного і недорогого житла – просто-таки грандіозне питання питань. Новобудови Івано-Франківськ ціни - які ж вони ?

Як же зробити так, щоб стати гордим власником чудового житла у новобудові?

Купити квартиру в Івано-Франківську дешево – цілковито здійсненна мрія. Причому є можливість отримати затишний куточок під родинне гніздечко у будинках, створених умілими руками досвідчених будівників у найновіших мікрорайонах. Хтось скаже, що це фантастика і такого бути не може, а ми доведемо, що з тих пір, як на благо івано-франківців працює будівельна компанія «МЖК Експрес-24», це стало не лише можливо, але й цілком реально.

Купити квартиру в Івано-Франківську сирець — вигідно

Давайте дослухаємося порад експертів, що давно працюють на ринку нерухомості. В один голос вони стверджують, що найвигідніше у матеріальному плані – купити квартиру в Івано-Франківську сирець. Це означає, що людина вкладає кошти у свою майбутню квартиру у той час, коли та, умовно кажучи, «ще тільки у планах». Тобто вже є проектна документація, розв’язано всі питання із законодавством, зведення будинку чи мікрорайону вже почалося і просувається значними темпами, а квартири ще не розкуплено. Саме у цей час придбати квартиру дешево в Івано-Франківську за помірною ціною абсолютно реально.

Новобудови Івано-Франківськ ціни - порівняння

Ціни на новобудови в Івано-Франківську будуть значно нижчі, поки будинок знаходиться на стадії спорудження, ніж тоді, коли його здадуть в експлуатацію. Це один із основних законів будівельного маркетингу. Фахівці стверджують, що можна зекономити значну частину вартості квартири, якщо подбати про її придбання заздалегідь.

Квартири в Івано-Франківську: новобудови

Придбати квартиру у новобудові – значить зробити перспективне вкладання коштів. За складних економічних умов не лише зберегти, але й примножити свій капітал за рахунок придбання нерухомості, - це завжди розумне рішення людей, які дбають про своє майбутнє.

Сучасні квартири Франківськ відрізняються екологічністю, зручним плануванням, великим метражем, найновішими комунікаціями, ретельно продуманою організацією прибудинкових територій. Квартири в Івано-Франківську біля парку ім. Шевченка від будівельної компанії «МЖК Експрес-24» в повній мірі відповідають критеріям та вимогам, що ставить покупець до сучасного житла.

Новобудови Івано-Франківськ ціни можна знизити разом з "МЖК Експрес-24". Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» розробила низку програм лояльності, за якими виплачувати вартість житла можна за зручним для покупця графіком.