+38 050 433 14 03

Нерухомість без посередників

10.07.2017

Рано чи пізно кожен з нас стикається з проблемою купівлі або продажу нерухомості. Це можуть бути квартири в новобудові чи на ринку вторинного житла, магазин або офіс. У даному матеріалі ми розглянемо варіант, коли Ви виступаєте в ролі покупця нерухомості в Івано-Франківську. Ви можете обирати: купити житло чи комерційну нерухомість на вторинному ринку скориставшись послугами ріелторів. Або обрати нерухомість без посередників у новобудовах Івано-Франківська придбавши її напряму в будівельній компанії.

Купівля квартири на ринку вторинного житла через агентство

З чого ж почати вибір агентства нерухомості?

1. Розпитайте всіх Ваших знайомих, їх рекомендації можуть стати відправною точкою для пошуку агентства. Ви ж не йдете до першого ліпшого лікаря, якщо, не дай Бог, серйозно захворіли. Рекомендації в будь якій справі – це золоте правило.

2. Перегляньте друковані ЗМІ, де ріелтори розміщують свою рекламу, а також прес-реліз ріелторської фірми. Поцікавтеся, чи має агентство необхідну кваліфікацію та спеціалістів для здійснення операцій купівлі-продажу житлової або комерційної нерухомості.

3. Перевірте свідоцтво про держреєстрацію фірми або фізичної особи підприємця. В пристойних офісах вони виставлені на загальний огляд. Поцікавтеся, скільки часу агентство працює на ринку нерухомості, а також хто був клієнтами агентства.

4. Уважно прочитайте договір, який запропонує Вам агентство для підписання. Візьміть договір на перегляд до дому, щоб прочитати його в спокійній обстановці. Покажіть знайомому юристу. Договір завжди можна скоригувати та поправити. Пам'ятайте, знижки які Вам запропонують в агентстві, хоч і є приємний стимул, але не головна перевага при виборі агентства.

Що повинно Вас насторожити при виборі агенства нерухомості?

  • Агент веде переговори, не заходячи в офіс і підписує договір, як кажуть «на колінах»,
  • Агентство не має штатного або запрошеного юриста,
  • Агент не дозволяє вносити зміни в договір,
  • Переговори з продавцем надає проводити покупцеві, відсторонюючись від участі в них,
  • Договір завдатку укладає в простій довільній формі, а не на бланку агентства.

Нерухомість без посередників

Якщо ж після перегляду даного матеріалу, у Вас залишилось більше запитань ніж відповідей на тему придбання нерухомості через агентство, тоді ми радимо Вам купити квартиру в новобудові напряму в будівельній компанії. В такому випадку, Вам не прийдеться витрачати зайві кошти на ріелторів та їх послуги. Крім того, значно підвищується рівень безпеки по укладеним договорам. Також, зменшуються ризики потрапити в якусь неприємну ситуацію, адже кошти, які витрачаються на купівлю нерухомості, досить значні.

Купити нерухомість в Івано-Франківську без посередників пропонує будівельна компанія “МЖК Експрес-24”. Понад 20 років на будівельному ринку Івано-Франківська та незаплямована за цей час репутація — це та значна перевага, яка доводить, чому слід обирати квартири чи комерційну нерухомість саме в цій будівельній компанії.