+38 050 433 14 03

Інвестиції в нерухомість в Івано-Франківську - "МЖК Експрес-24

29.04.2017

Інвестиції в нерухомість в Івано-Франківську зокрема, є одним з найпопулярніших видів комерційної діяльності. Принцип досить простий: гроші вкладаються в будь-який завершений об'єкт, або той, який тільки будується, щоб в подальшому отримати прибуток. Івано-Франківськ – місто великих можливостей у цій сфері, комерційно стабільне та відкрите для прийняття потенційних інвесторів.

Квартири в Івано-Франківську: продаж, інвестиції, стабільне майбутнє

Які доходи можна отримати, інвестуючи в нерухомість? Вкладаючи гроші, наприклад, в новобудову в Івано-Франківську, інвестор може отримати один з таких видів прибутку:

  • пасивний – дохід з подальшим здаванням квартири в найм (оренду);
  • спекулятивний – перепродаж квартири за більш високу вартість (наприклад, один із варіантів – під магазин на першому поверсі).

Інвестиції в нерухоме майно не спричиняють витрат, які згодом важко повернути. Тут немає витрат на оренду офісу, маркетинг, оплату праці персоналу та ін.

Квартири в Івано-Франківську: продаж, оренда, переваги та вигода

Інвестиції в нерухомість в Івано-Франківську у квартири з метою їх подальшого перепродажу або отримання пасивного доходу мають цілий ряд переваг:

  • ціни на квартири завжди стабільні, вони або стоять на місці, або підвищуються.
  • інвестор практично не ризикує, тому що важко уявити ситуацію, коли нерухомість серйозно впаде в ціні;
  • у інвестора є дві хороші можливості отримання доходу: здавати квартиру в довгострокову оренду або перепродати нерухомість за більш високу ціну;
  • до моменту продажу або оренди куплене приміщення – повністю в розпорядженні інвестора, де можна жити або організувати офіс;
  • ризик втрати прибутку від інвестицій у нерухомість практично відсутній.

Перелічене вище і є ключовими перевагами вкладення грошей у нерухомість в Івано-Франківську.

Що потрібно врахувати при інвестуванні?

Для того щоб купити квартиру в Івано-Франківську сирець, необхідно, в першу чергу, вибрати найкращий для цього час. Найкраще проконсультуватися з фахівцями, які зроблять прогнози про майбутній стан цього сегменту ринку. Другий момент - необхідно вибрати надійного та доброго забудовника. Забудовники Івано-Франківська можуть бути різні, нерідко інвесторам приходиться мати справу справжніми шахраями. Тому, необхідно уважно оцінити ситуацію, особливо якщо ви вкладаєте гроші в проект, який ще на стадії забудови.

Інвестиції в нерухомість в Івано-Франківську

Одним з найбільш надійних, досвідчених, сумлінних забудовників нашого міста – це будівельна компанія “МЖК Експрес-24”, що працює з клієнтами протягом більше двадцяти років. Інвестиції в нерухомість в Івано-Франківську, зокрема в квартири від будівельної компанії "МЖК Експрес-24" - це надійне вкладення у Ваше майбутнє.