+38 050 433 14 03

Дитячий садок біля парку Шевченка від будівельної компанії «МЖК Експрес-24»

24.05.2017

Кожна людина мріє про власне затишне житло, яке повинне відповідати низці умов:

  • розташовуватись у зручному місці;
  • мати гарне планування;
  • містити всі можливі вигоди;
  • бути теплим і затишним;
  • мати ретельно продуману інфраструктуру;
  • знаходитись у мальовничому місці з ландшафтним дизайном.

Забудовники Івано-Франківська роблять усе можливе, щоб задовольнити запити сучасного покупця. Наприклад, будівельна компанія «МЖК Експрес-24» дбає, щоб люди отримали максимально можливі зручності. З огляду на це, забудовник раціонально підходить до планування мікрорайону.

Оскільки квартири у новобудові в Івано-Франківську здебільшого купують молоді родини з дітьми або ті, які планують їх мати найближчим часом, то питання дитячого садочка надзвичайно актуальне. Знаючи про це, «МЖК Експрес-24» взявся за будівництво сучасного закладу для малих івано-франківців.

Дитячий садок біля парку Шевченка від "МЖК Експрес-24"

У межах мікрорайону по вул.Національної Гвардії, що розташований біля парку Шевченка, зводиться дитячий садок на 90 місць. Тут будуть ясельна група, група для діток середнього та старшого віку, і дошкільні – для завтрішніх учнів. Передбачені також супровідні адміністративні будівлі, медпункт, ізолятор та харчоблок. Ваші дітки завжди будуть доглянуті, здорові та нагодовані. Крім того, зовсім немає потреби тягнути сонну дитину через півміста у садочок, де для неї знайшлося місце. У мікрорайоні все розташоване дуже близько так що можна дістатися за 2-3 хвилини.

Нерухомість Івано-Франківск – це не лише чудові квартири у новеньких сучасних будинках, але ще й турбота про безпосереднє майбутнє, втілене у наших дітях. Продаж квартир Івано-Франківськ від солідного будівельного партнера нашого міста – це можливість отримати втілену мрію, розташовану водночас практично і в центрі міста, і в зоні відпочинку. Дітям тут буде дуже зручно. І в самому житловому комплексі для них створено майданчики, де знаходяться різноманітні гойдалки, карусельки та пісочниці.

Повністю облаштований для життя дорослих і дітлахів мікрорайон – що може бути комфортніше?

Купити квартиру в Івано-Франківську, збудовану за сучасними технологіями, утеплену, з п’ятикамерними вікнами, надійними дверима, лічильниками, кабельним телебаченням, інтернетом, терасою на даху, де можна зробити додаткове місце відпочинку, – це ж просто реальна фантастика!

А якщо ще й питання якісного догляду за дітьми можна вирішити без проблем – то це квартири, які справді варті уваги. Працюючим батькам не треба приносити в жертву свою кар’єру через те, що немає куди подіти дитину. Тепер дитина буде рости у найкращих умовах, які забезпечила будівельна компанія «МЖК Експрес-24».