0%
Україна, м. Івано-Франківськ вул. Січових Стрільців, 58

Будівництво житлових громадських та промислових обєктів

Головна // Послуги // Будівництво житлових громадських та промислових обєктів

Одним з пріоритетних напрямків будівельної діяльності компанії «МЖК Експрес-24» є житлове багатоповерхове будівництво. «МЖК Експрес-24» − перша приватна будівельна компанія Івано-Франківська, що за 17 років свого існування здала в експлуатацію 47 житлових будівель − це більш ніж 100 кв. м. житла. Ми одними з перших почали будувати багатоповерхові житлові комплекси, та будинки за покращеною європейською технологією будівництва. Яскравим прикладом тому є багатоповерхівки по вул. Чорновола, 67-69, по вул. Національної гвардії, 3 та по вул. Хіміків, 25.

Це 9-ти поверхові будинки з грамотним розподіленням прилеглої території: відведено місця під дитячі майданчики, паркінги, зелену зону тощо.

Ще один з напрямків будівельної діяльності «МЖК Експрес-24» – малоповерхова забудова. Це переважно 5-типоверхові будинки з покращеним плануванням. На сьогодні в експлуатацію введено 11 таких об’єктів.

«МЖК Експрес-24» вважає пріоритетом будівництво житлових мікрорайонів з власною інфраструктурою. Серед наших проектів – комплекси по вул. Української Дивізії, вул. Курінного Чорноти, вул. Миколайчука, вул. Національної Гвардії та вул. Пилипа Орлика.

Ми систематично вводимо в експлуатацію нові об’єкти в сфері будівництва житлових та громадських будівель. Так, наприклад, під кінець 2011 року був введений у експлуатацію багатоповерховий житловий будинок по вул. Чорновола, 67-69.

Під час будівництва багатоповерхових, а також малоповерхових будинків компанія «МЖК Експрес-24» застосовує різноманітні технології зовнішнього заповнення стін: починаючи від будівництва з облицювальної цегли з обов’язковим утепленням фасадів, завершуючи вентильованими фасадами та вітражними стінами. В наших будинках стоять виключно металопластикові вікна з ;енергозберігаючим склом, протизламні вхідні двері, внутрішні стіни ми облаштовуємо покращеною штукатуркою, а сходові клітки та марші  плиткою. Шатрові дахи будинків «МЖК Експрес-24» покриті металочерепицею.

Кожний споруджений компанією будинок оснащений внутрішніми системами тепло-, водо- та електропостачання, каналізацією та необхідними у сучасному житті інформаційними комунікаціями (пожежна сигналізація, варіативно – охоронне відеоспостереження, підключення до мережі Інтернет), а також технологічним обладнанням (швидкісні ліфти, опційно –  автономні котельні.)

Для будівництва житлових комплексів компанія має власний парк сучасних машин і механізмів імпортного та вітчизняного виробництва (автотранспорт для перевезення довгомірних і сипучих матеріалів, автокрани довжиною стріли до 22,16 м, авто вишки, екскаватори пневмоколісні з об’ємом ковша 1м3; та ін.), що можуть здаватись в оренду.

Житлові будинки, зведені нашою компанією, обслуговуються власною житлово-експлуатаційною дільницею.

Окрім житлового будівництва компанія «МЖК Експрес-24» також займається зведенням промислових об’єктів для різних галузей виробництва.

«МЖК Експрес-24» надає комплекс послуг з будівництва промислових споруд, що складається з:

− розробки техніко-економічного обґрунтування;

− проектування, виконання будівельно-монтажних робіт;

− роботи з облаштування інженерних мереж, а також з монтажу технологічного обладнання;

− введення об’єкта у експлуатацію.

На ринку будівельно-монтажних робіт наша компанія працює з 1996 року і за цей час встигла себе зарекомендувати як надійний та висококваліфікований партнер, інвестор, забудовник та генеральний підрядник.

Оскільки будівництво будь-якого об’єкту починається з його проектування, на базі ТзОВ «МЖК Експрес-24» з 2003 року діє власний проектний відділ, створений для реалізації проектів високого рівня складності. 

Ми проводимо архітектурне та будівельне проектування житлових будівель, будівель і споруд громадського та промислового призначення, проектування гаражів, СТО, АЗС.

Відділ також займається проектуванням внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж: систем водо- та газопостачання, опалення, водовідводу, проектування електрообладнання та електропостачання будь-яких об’єктів.

Серед послуг проектного відділу і технологічне проектування: для котелень, будь-яких споруд цивільного призначення та комунального господарства.

Такий вид робіт може виконуватись як на замовлення ТзОВ «МЖК Експрес-24», так і для інших будівельних організацій або приватних забудовників із погодженням у відповідних інстанціях.