Міський парк

15 хвилин пішки

3км

від центру

Завершено

введено в експлутацію

від 40 м2

площа квартир

від 888 тис ₴

вартість

Обрати
квартиру

Перейти на сайт ЖК

Житловий комплекс в центрі Коломиї. ЖК “Столичний Квартал” – це проект для людей, які бажають залишатись в центрі подій та водночас цінують спокійне та комфортне життя.

Він поєднав у собі всі переваги квартир комфорт-класу: цегляно-монолітна технологія будівництва, ергономічні планування, екологія та інфраструктура обжитого району для безпечного та затишного сімейного життя, грамотно інтегрована в міське оточення. Розташування комплексу дозволить повною мірою насолодитися навколишньою тишею, прогулянками, відпочинком та заняттям спортом у власному дворі.Також ЖК “Столичний Квартал” пропонує великий вибір сучасних та актуальних планувань з максимально практичним використанням простору в квартирах.

Просто зараз діє Акція!

Ви можете придбати квартиру в ЖК Столичний квартал за
акційною пропозицією розтермінування. Сплачуйте тільки
50% вартості квартири, а решту ми розіб’ємо на рівні платежі
до кінця 2023 року 

Дізнатись детальніше

Особливості Широкий вибір квартир для кожного

ЖК “Столичний Квартал” пропонує широкий вибір сучасних та актуальних планувань з великими кухнями та з максимально практичним використанням простору в квартирах. В кімнатах та кухні багато світла, за рахунок великих металопластикових вікон та балконних дверей. До того ж, при продуманому підході до ремонту і дизайну свого житла Ви можете збільшити простір, легко здійснивши перепланування на власний смак.

Карта Розташування житлового комплексу

Зворотній зв'язок