Міський парк

5 хвилин пішки

3км

від центру

III квартал 2023

термін здачі останньої черги

від 38 м2

площа квартир

від 916 тис ₴

вартість

Обрати
квартиру

Перейти на сайт ЖК

У ЖК “Паркове містечко” відсутні малогабаритні квартири(до 30м²), а це важливий аргумент для тих, хто цінує комфорт і правильне оточення.

На території житлового комплексу продумане все для безпечного та комфортного життя. В‘їзд на територію здійснюється тільки через пост охорони. Створюючи ЖК «Паркове містечко» ми подбали про те, щоб ви відчували затишок не лише вдома, а й на прибудинковій території. Адже комфорт не обмежується квартирою чи під’їздом, він охоплює і простір навколо будинку, в якому ви живете.

Сучасні житлові комплекси вимагають чогось значно більшого за звичні дитячі майданчики та лавочки для відпочинку. Ми вийшли за межі стандартного будівництва і спроектували громадський простір, що стане затишним місцем для всіх, без винятку, жителів «Паркового Містечка»

Особливості Широкий вибір квартир для кожного

Житловий комплекс «Паркове містечко» представлений сучасними цегляними будинками на 6-10 поверхів з детально продуманим проектуванням та дотриманням європейських стандартів, використання екологічно чистих матеріалів у будівництві та у внутрішній обробці стін, надійного ліфтового обладнання та високоефективних енергозберігаючих вікон з 6-камерного профілю.

Карта Розташування житлового комплексу

Зворотній зв'язок