Міське озеро

5 хвилин пішки

4км

від центру

IV квартал 2023

термін здачі останньої черги

від 39 м2

площа квартир

від 903 тис ₴

вартість

Обрати
квартиру

Перейти на сайт ЖК

“Millennium” – житловий комплекс європейського рівня, що поєднав у собі всі переваги щасливого та комфортного життя. Квартири в ЖК “Millennium” – це не тільки затишне житло, це вигідні інвестиції в майбутнє.

Сучасний житловий комплекс – це не тільки комфортна квартира, але і власна територія з продуманим благоустроєм: зони відпочинку та сучасні дитячі майданчики, віддалені від проїжджої частини і міського шуму, підземний паркінг та гостьові стоянки. Сучасним і функціональним рішенням організації внутрішньої території є концепція «Двір без машин» втілена в житловому комплексі «Millennium».

У комплексі детально продумані ідеї благоустрою внутрішньобудинкової території, що передбачають організацію внутрішнього двору без паркувальних місць і автомобільних доріг: немає перевантаженого автомобілями двору, стихійних парковок на газонах і біля під’їздів, адже у ЖК «Millennium» передбачений підземний паркінг. Батьки можуть бути спокійні за своїх дітей – в дворі можна гуляти без побоювань, а дитячі майданчики не будуть межувати з проїзною частиною.

Особливості Широкий вибір квартир для кожного

У комплексі детально продумані ідеї благоустрою внутрішньобудинкової території, що передбачають організацію внутрішнього двору без паркувальних місць і автомобільних доріг, адже у ЖК «Millennium» передбачений підземний паркінг

Карта Розташування житлового комплексу

Зворотній зв'язок