Будівельна компанія МЖК Експрес-24, яка існує на ринку нерухомості з 1996 року, увійшла до переліку кращих компаній України. Також компанія отримала нагороду «ЛІДЕР РОКУ» в Україні.

Згідно підсумків щорічного загальнодержавного рейтингу, який проводиться серед більш, ніж 315 тис. українських підприємств за показниками фінансово-господарської діяльності. Компанія МЖК Експрес-24 стала лідером (посіла перше місце) серед суб’єктів господарювання у Івано-Франківській області. ПЕРЕМОЖНЕ ЗОЛОТО компанія отримала відповідно до Національного бізнес-рейтингу серед ТОП-100 компаній України (у сфері будівництва житлових і нежитлових будівель).

 

Таким чином, будівельна компанія МЖК Експрес-24 підтвердила свою надійність та професіоналізм, здобуті завдяки багаторічному досвіду й довірі покупців. За час свого існування на будівельному ринку компанія «МЖК Експрес-24» зводила житло в Івано-Франківську, Калуші, Городенці, Кам’янці-Подільському та Києві.

На даний час будівельна компанія веде будівництво 3 повноцінних житлових комплексів у Івано-Франківську та Коломиї:

  1. ЖК «Паркове містечко» біля міського парку.
  2. ЖК «Міленіум» біля міського озера у Івано-Франківську
  3. ЖК «Столичний квартал» у центральній частині м. Коломия

Ставши власником квартир від компанії «МЖК Експрес-24», ви обираєте сучасне, комфортне та якісне життя для себе і своєї сім’ї.

«МЖК ЕКСПРЕС-24»: НАШІ БУДИНКИ — ЦЕ НАШЕ ОБЛИЧЧЯ.

ОБИРАТИ ТОБІ!!!

One thought on “МЖК Експрес-24 увійшла у ТОП-100 компаній України та отримала нагороду «ЛІДЕР РОКУ»

  1. Микола Гуцуляк says:

    Беззаперечно Ваша компанія є топовою у всіх напрямках. Сервіс, надійність та професіоналізм всієї команди не оспорюється. ОСОБЛИВОЇ ПОВАГИ ЗАСЛУГОВУЄ ПАН ГРЕЧАНЮК ПЕТРО ДМИТРОВИЧ…це особистість, яка створила дружню атмосферу у колективі, щиро переймається результами та якісними характеристиками збудованих житлових комплексів. Його людяність, порядність і справедливість – запорука успіху всього колективу. Окрім цього, він вміє вислухати клієнта і піти йому на зустріч. Також дякую Петру Дмитровичу за те, що з повагою і шаною відноситься до наших ветеранів АТО….мій брат в цьому особисто переконався!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *