Будівельна компанія «МЖК ЕКСПРЕС-24» посіла перше місце в Івано-Франківській області та отримала відзнаку «Компанія року», як офіційне підтвердження першості підприємства у будівельній сфері.
       Як зазначають у Всеукраїнському галузево-аналітичному центрі, ця номінація підтверджує, що «МЖК ЕКСПРЕС-24» є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги. Відзнака присвоюється на основі реєстру надійності та інвестиційної привабливості.
Будівельна компанія вкотре підтвердила статус підприємства-лідера галузі на всеукраїнському рівні, увійшовши до «ТОП-100 надійних та інвестиційно привабливих підприємств України 2020». У загальнодержавному рейтингу Всеукраїнського галузево-аналітичного центру будівельна компанія «МЖК ЕКСПРЕС-24» посіла 93-тю позицію серед 5346 підприємств галузі та малого і середнього бізнесу в Україні.
«Ключовим пріоритетом для нашого підприємства завжди є якість. Адже ми будуємо житло. Це те, що не купують кожного дня і обирають дуже ретельно», – зазначає директор компанії
Також підприємство отримало нагороду «Вибір споживача» – знак високої якості послуг компанії. Номінація показує клієнтам та партнерам, що послуги «МЖК ЕКСПРЕС-24» є надійними, якісними та пріоритетними для вибору.
Будівельна компанія МЖК Експрес-24, яка на ринку нерухомості з 1996 року, також увійшла до Реєстру кращих постачальників товарів і послуг 2020 (Купівля та продаж власного нерухомого майна) та посіла 12 місце в Україні.
Таким чином, компанія підтвердила свою надійність та професіоналізм, здобуті завдяки багаторічному досвіду й довірі покупців. За час своєї роботи на будівельному ринку «МЖК Експрес-24» зводила житло в Івано-Франківську, Калуші, Городенці, Кам’янці-Подільському та Києві.
Сьогодні ми будуємо 3 повноцінних житлових комплекси в Івано-Франківську та Коломиї:

Тут живе затишок

вул. Національної Гвардії

 Паркове містечко – житловий комплекс комфорт-класу в престижній частині міста Івано-Франківськ.

ОГЛЯНУТИ

Біля міського озера

“Millennium” – житловий комплекс європейського рівня, що поєднав у собі всі переваги щасливого та комфортного життя. 

ОГЛЯНУТИ

м. Коломия

ЖК “Столичний Квартал” – це проект для людей, які бажають залишатись в центрі подій та водночас цінують спокійне та комфортне життя.

ОГЛЯНУТИ

 

Ставши власником квартир від компанії «МЖК Експрес-24», ви обираєте сучасне, комфортне та якісне житло для себе і своєї сім’ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *