Житловий комплекс «Писанковий» в місті Коломия фото

Житловий комплекс «Писанковий» в місті Коломия


28-10-2017

Вже сьогодні задайте собі питання: «Де Ви хочете жити у 2019 році!?» Так! Вірно! Це Житловий комплекс «Писанковий» від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”, що у місті Коломия! Нині Коломия – це сучасне місто із стрімким розвитком виробництва та високою інвестиційною базою іноземних вкладень. Коломия - це місто з інноваційним середовищем та сформованим механізмом комерціалізації розробок. Саме тому, сьогодні тут є велика потреба у зручному та комфортному житлі.

Житловий комплекс «Писанковий» від «МЖК Експрес – 24»:

Це не просто новітній житловий комплекс міста, це ідеальна концепція помешкань для людей, які прагнуть до розкоші та вільного способу життя. «МЖК Експрес – 24» - це надійність та якість. Наш досвід - дозволить створити для Вас досконалий будинок для комфортного життя, адже ми орієнтуємось тільки на провідні будівельні компанії світу. Новітні технології будівництва у парі з найкращими спеціалістами принесуть у Ваше життя одне задоволення.

Чому саме ми:

«МЖК Експрес-24» - це команда, головною метою, якої є створення проектів європейських стандартів. Ми підтримуємо тісний зв`язок з іноземними партнерами, які поділяють українські традиції та стоять на боці наших ідей. Ціль компанії – зробити об`єкт, який буде відповідати Вашим потребам та еталонам. Ми хочемо подарувати мешканцям високий та надійний рівень життя за доступною ціною.

Розташування:

При будівництві нового житлового комплексу велику роль відіграє місце розташування споруди. Ми знаємо, як важливо бути у певному місці, у назначений час. Саме тому ЖК «Писанковий» подарує вам можливість жити неподалік від центру міста та водночас насолоджуватися спокоєм ідеальної заміської атмосфери із зеленою рекреаційною зоною. Інфраструктура включає у себе всі можливі напрямки для успішного та продуктивно життя.

Безпека:

Житло майбутнього - це не тільки вільний простір, оздоблення фасадів чи багатофункціональність. Сьогодні – це, насамперед, ваш захист та безпека. Розміщення камер відеонагляду у всіх стратегічних зонах, надійне збереження автомобілів, охорона. Ми потурбувалися, щоб житловий комплекс став надійним оберегом для Вас та Вашого майна.

Дизайн:

Тільки для Вас ми сформували найвищий зразок стилю та якості згідно передових європейських тенденцій. Продумана архітектура з чітким плануванням є особливою складовою ЖК «Писанковий». Придбавши таке житло Ви одразу відчуєте функціональність та зручність кожного з елементів будинку.

Вчора мрія, а сьогодні реальність — Житловий комплекс «Писанковий» від будівельної компанії «МЖК Експрес-24».