Житло в Івано-Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” фото

Житло в Івано-Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”


29-05-2017

Обираючи житло в Івано-Франківську ви неодмінно стикнетеся з багатьма будівельними компаніями та ріелторами, які будуть Вам пропонувати купити житло в різних забудовників, районах нашого міста та за різними цінами. В даній статті ми спробуємо зупинитись на основних перевагах купівлі житла в Івано-Франківську від “МЖК Експрес-24”. 

1. Надійність 

Перед здійсненням купівлі житла в Івано-Франківську в новобудові необхідно переконатися в репутації будівельної компанії, як надійного забудовника, що працює на будівельному ринку Івано-Франківська багато років. Саме в цьому випадку можна не турбуватися про те, що інвестовані у будівництво житла гроші, можуть бути втрачені. Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” будує якісне та надійне житло в Івано-Франківську вже більше 20 років і за цей час зарекомендувала як надійний забудовник та партнер. 

2. Прозорість співпраці з забудовником 

Забудовник повинен надати клієнтам найбільш повну інформацію про об'єкти, що будується і всю необхідну документацію на будівництво житла в Івано-Франківську, щоб покупець мав можливість упевнитися в законності зведення будинку і зробити грамотний вибір. Також у добросовісної будівельної компанії можна регулярно одержувати актуальну інформацію про поточні етапи будівництва, плани з розвитку інфраструктури новобудов і т.д. 

3. Вигідні умови купівлі нерухомості 

Ціна нової квартири від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”, яку можна купити на етапі будівництва, набагато нижче вартості готового житла в Івано-Франківську. Ціни на житло в новобудовах не включають комісію посередникам, завдяки чому обходиться житло недорого. Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” пропонує вигідні умови та програми розтермінування платежів за квартири. Клієнти нашої компанії можуть скористатися даними програмами і на вигідних умовах купити житло в Івано-Франківську.

 4. Комфорт проживання в новобудовах 

“МЖК Експрес-24” не тільки продає нерухомість та житлові будинки в Івано-Франківську, але й забезпечує зручність її експлуатації. Власний ЖЕО здійснює обслуговування інженерно-комунальних систем і обладнання, вивіз сміття і т.д. У всіх новобудовах від “МЖК Експрес-24” передбачена власна інфраструктура: дитячі садки, школи, магазини, розташовані неподалік. Також наявні об'єкти побутового обслуговування мешканців - паркування автомобілів, підземні паркінги та інше. Крім того, проводиться озеленення території та благоустрій прибудинкової території. 

Отримати більш детальну інформацію про житло в Івано-Франківську, а також уточнити актуальні ціни на квартири можна у фахівців будівельної компанії “МЖК Експрес-24” зателефонувавши: +380 (342) 77-60-27, +380 (342) 77-77-50.