Чому вигідно купити квартиру в новобудові на початковому етапі будівництва фото

Чому вигідно купити квартиру в новобудові на початковому етапі будівництва


13-09-2017

Івано-Франківськ – це невелике містечко західної України, яке останні роки активно розбудовується. І тому не дивно, що у новобудовах міста є достатній вибір. Проте, потенційним покупцям від цього зовсім не легше обирати для себе гідний варіант майбутнього житла. Економічно найбільш цікавим та вигідним варіантом є інвестиції у новобудови – ще на початковій стадії будівництва, оскільки у цей час вартість об’єкта нерухомості нижча у порівнянні з цінами після здачі будинку в експлуатацію, ви отримуєте від 20 до 25 відсотків економії. Найдешевше придбати квартиру у новобудові, оскільки аналогічних пропозицій на вторинному ринку може й не бути.

"Придбання житла є дуже відповідальним та важливим кроком. Ось чому про купівлю квартири варто подбати заздалегідь. Оцінити можливі ризики та проаналізувати усі можливі варіанти. Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» розробила цілу низку різноманітних програм для своїх клієнтів. Скориставшись цими програмами, ви можете як в Івано-Франківську, так і в Коломиї.  До уваги покупців нерухомості програми для молодих родин, можливість поступового розтермінування платежів та початкове інвестування в житло. Ці програми дають покупцям повноцінну можливість не лише заощаджувати гроші при придбанні квартири, але й обирати для себе найкращий варіант. На початковій стадії будівництва ви обираєте квартиру в новобудові на будь-який смак: поверховість житла, планування квартири і навіть вид з вікна. І навпаки, чим ближче будівництво будинку до завершення - тим менше в ньому залишається вільних для продажу квартир" - зазначив директор будівельної компанії Олекса Салига.

Досвід і авторитет «МЖК Експрес-24»

На початку будівництва житла інвестиції в нерухомість є найбільш ризиковими, тому вирішальне значення відіграє ім’я та репутація компанії забудовника. При виборі фірми забудовника основними чинниками вибору є його імідж та історія на будівельному ринку. Це не лише загальна кількість завершених проектів та стаж діяльності, а ще й наявність усього необхідного пакету документів та ліцензій, додержання обумовлених термінів будівництва.
Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» успішно працює в сегменті вже понад 23 роки. За цей тривалий термін роботи компанія неодноразово отримувала перемоги та номінації як у всеукраїнських, так і регіональних конкурсах. 2015 рік став для забудовника визначним, оскільки компанія приймала участь у конкурсі “Кращі будинки і споруди України 2015 року” (номінація “Житлове будівництво”). Цей конкурс проходив за підтримки Міністерства регіонального будівництва та Архбудінспекції. Компанія стала одним із переможців конкурсу. За довгий та успішний час своєї роботи «МЖК Експрес-24» збудовано та введено в експлуатацію більше 230 тисяч квадратних метрів житлових приміщень, а тисячі українців змогли отримати таке бажане житло і стати щасливими господарями персональних квартир.

Нові проекти будівельної компанії

Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» у 2017 році розпочала будівництво двох проектів. Зокрема, житлового комплексу «Писанковий» що у місті Коломия, який матиме власну набережну та житлового комплексу європейського рівня “MILLENNIUM ECO APARTMENTS”, що розташований в мальовничому екологічному районі міста Івано-Франківська. Як розповідає керівник відділу продаж будівельної компанії «МЖК Експрес-24» Наталія Бортник, потенційним покупцям пропонуються на вибір різні варіанти квартир – однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири різноманітного планування. Усі квартири є просторими, матимуть вітражні вікна та комфортне планування. Ми впевнені, що квартири зможуть задовольнити потреби навіть найвибагливіших наших клієнтів.  Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію про програми продажу квартир в новобудовах від «МЖК Експрес-24» прохання телефонувати за номером телефону: +38 050 433-14-03. Також запрошуємо вас в офіс компанії, що знаходиться за адресою: місто Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців, 58.