Відгуки про квартири в Івано-Франківську в екологічно чистому районі міста біля парку ім. Шевченка   фото

Відгуки про квартири в Івано-Франківську в екологічно чистому районі міста біля парку ім. Шевченка


04-05-2017

Степан (програміст, 28 років): 

В мене завжди було бажання залишити місто і поїхати туди, де немає галасу. Самі розумієте, робота програміста – це максимальна концентрація. Шум і галас міста так набриднув, що вже думав про переїзд за місто до села. Однак щаслива доля допомогла купити 2 кімнатну квартиру в Івано-Франківську у житловому комплексі біля парку імені Шевченка від “МЖК Експрес-24”. Радості моєї не було меж. Відтепер я можу спокійно, не відволікаючись працювати, зранку є де побігати, позайматись спортом. Безумовно вдале придбання. А нещодавно, моя дівчина вирішила переїхати до мене. 

Ольга (домогосподарка, мати трьох дітей, 32 роки): 

Боже, цей день настав. Я навіть не підозрювала, що так можна радіти новій покупці. Ми довго вагалися с чоловіком, купляти чи ні нове житло. Квартири у Франківську досить дорогі, але друзі нам відкрили очі та порадили квартири від “МЖК Експрес-24” біля парку – ось де є сучасне житло, причому відносно недороге. Перша прогулянка по алеях житлового комплексу розвіяли всі наші сумніви. Зараз я можу зі спокійним серцем відпускати старших дітей самих на вулицю, бо все охороняється, є камери. А також я більше не переймаюсь, що у легенях дітей – самі вихлопи, тут завжди чисте повітря та парк з озером неподалік. Дитячий садок та школа поруч в 5 хвилинах. Це придбання квартири стало для нас як друге народження. 

Сергій (тренер по фітнесу, неодружений, 27 років): 

Кілька років тому я почув, що біля парку Шевченка будівельна компанія “МЖК Експрес-24” починає будувати сучасне екологічне житло. Усе моє життя пов’язане зі спортом, тому я одразу зрадів – ось де справжнє помешкання для спортсмена. І я поставив мету – назбирати грошей на 3 кімнатну квартиру в Івано-Франківську. Купити вдалось лише двокімнатну, але це несуттєво. Кожен ранок мені є де побігати, поряд парк та озеро. Також дуже близько до центу міста — 10-15 хвилин легкою ходою. Для спортсмена – це справжній рай. 

Олег (пенсіонер, 64 роки): 

Почалося все з того, що дружині поставили дуже серйозний діагноз, пов’язаний із серцем. І лікар сказав – або до села на свіже повітря, або стан буде лише погіршуватися. Ось так просто переїхати за місто ми не змогли, але потрібно було щось вирішувати. І тут мій син натрапив на оголошення про продаж квартир в Івано-Франківську, де було ось це екологічне житло біля парку Шевченка. Повагавшись, ми все ж назбирали грошей (продали стару квартиру, трішки діти допомогли) – і купили квартиру біля парку. Ми живемо тут вже півроку, але таке відчуття, що ціле життя. Кожен день – як новий, у нашому віці складно знайти різноманіття. Але тут все прекрасне – повітря, дитячі майданчики, красиві алеї, багато зелені. Дружина легше переносить своє захворювання, а я на сьомому небі від щастя.