Ваша перша квартира - як вибрати фото

Ваша перша квартира - як вибрати


19-07-2017

Вибір нерухомості - це часом найвідповідальніший і один з найважливіших моментів у житті людини. Головне, чого не варто робити - це приймати поспішних рішень. Необхідно ретельно зважити всі «за» і «проти». Розгляньте якомога більше варіантів квартир, щоб в подальшому зробити правильний вибір. 

Купівля квартири - три фактори вибору житла 

Перше - це де купити житло на первинному чи вторинному ринку. Якщо купити квартиру в новобудові, ви отримаєте високий рівень комфорту, розвинену інфраструктуру, можливість планування, а також сучасні комунікації і ремонт. Все залежить від вашого бюджету і ваших побажань. Мінус в тому, що відразу переїхати ви не зможете, після купівлі квартири в новобудові, необхідно буде зробити ремонт. 

Вторинний ринок підійде тим, хто планує переїхати в квартиру відразу ж після її купівлі. Адже досить буде зробити невеликий косметичний ремонт і можна святкувати новосілля. 

Другим важливим моментом є питання розташування житла в тому чи іншому районі, а також транспортна доступність. Варто відразу орієнтуватися, наскільки далеко розташовані всі необхідні для вас установи, щоб це не приносило масу незручностей у майбутньому. 

По-третє, реально оцініть ваші фінансові можливості, для того щоб купівля квартири дійсно виявилася приємною процедурою, а не затягла вас в боргову яму. 

По-четверте, обирайте тільки надійних та перевірених забудовників, таких як будівельна компанія "МЖК Експрес-24". Ризик - благородна справа, але не під час купівлі нерухомості. 

На що слід звернути увагу при купівлі квартири 

Скажімо, ви вже визначилися, де купити житло в новобудові чи на вторинному ринку. Вибрали район. Уже знаєте, на якому вона буде поверсі і скільки квадратних метрів вам буде достатньо. Тепер варто максимально визначити її якісний стан, а саме в якому стані підлога, стіни і стеля. Дуже ретельно огляньте вхідні двері, дізнайтеся, чи є в будинку домофон. Придивіться до міжкімнатних дверей і вікон - вони є показниками комфорту житла. Витратьте свій час, щоб самостійно перевірити технічний стан всіх вікон і дверей. Подивіться на вигляд з вікна, що також важливо. Врахуйте і розташування кімнат між собою, площу кожної з них. Уявіть, що і як ви зможете поставити. 

Зовнішній стан будинку 

Крім внутрішніх показників квартири існують ще й зовнішні. Вони не є головними при виборі житла, але все ж відіграють значну роль. Краще приділити увагу таким дрібницям як стан під'їздів і сходових майданчиків, наявність дитячого майданчика і посадочних клумб, оснащенню проїжджих доріг. 

Огляньте і зовнішній стан будинку: чи є тріщини в будинку або старий дах, який не перший рік тече, і ніхто його не ремонтує. Все це в майбутньому може доставити вам масу клопотів. Адже ви купуєте квартиру не на рік і не на два, а на тривалий термін. 

Отже, головне при виборі квартири потрібно прибрати в сторону всі емоції і зосередитися на пошуку того житла, яке вам дійсно необхідно. Квартира повинна максимально відповідати всім параметрам ваших запитів, а також бути зручною і комфортною. Такою, щоб в неї хотілося повертатися знову і знову.