Ціни на однокімнатні квартири в Івано-Франківську та Україні фото

Ціни на однокімнатні квартири в Івано-Франківську та Україні


19-06-2017

Багатьох Івано-Франківськців цікавить актуальне сьогодні питання про ціни на однокімнатні квартири в Івано-Франківську та Україні. Оприлюднена в даному матеріалі інформація показує середньозважену ціну таких квартир в обласних центрах нашої держави станом на сьогоднішній день. 

В даній статті ви зможете проаналізувати середню ціну на квартири класу економ в нових будинках по всій Україні. Ціна об'єктів нерухомості може варіюватися, тому що багато в чому вона залежить від планування та площі житла, а також наявності чи відсутності ремонту в самих квартирах. 

Ціна однокімнатної квартири у столиці та регіонах 

Найдорожче для вас обійдеться купити однокімнатну квартиру в новобудові звичайно ж у місті Києві. Середня ціна такого житла в столиці становитеме - 45 000 у.о. В інших регіонах України найвища вартість купівлі однокімнатного житла в Дніпрі – це 22 000 доларів за квартиру. Щодо найнижчих показників, то вони зафіксовані в таких містах як Полтава та Черкаси. Ціна квартири тут становитиме - 15 тис.дол. 

У Східній Україні невисокі показники ціни квартир можна знайти в місті Запоріжжі. Придбати тут квартиру економ класу ви зможете за ціною почитаючи від 24 000 доларів Найдорожче обійдеться купити однокімнатне житло в місті Харкові, ціна стартує від 25 тисяч дол. 

У Південній Україні найвища ціна квартир у новобудовах спостерігається в місті Одесі- від 42 тисяч дол. Разом з тим неподалік, у місті Херсоні уже можна купити таку ж однокімнатну квартиру за ціною - 14 000 у.о. 

На півночі України найбільш дорогі об'єкти нерухомості продаються у місті Житомирі - від 19 тис.дол. В місті Черінгові ціна однокімнатної квартири в новозбудованому житловому комплексі становитиме - 14 тис.дол. У Західній Україні та місті Івано-Франківську середньозважена ціна купівлі однокімнатних квартир в новобудовах коливаються від 19 тис. до 27 тис.у.о. Найдешевше об'єкти виставлені в продажу в містах Ужгороді та Хмельницькому - 19 тис. доларів. Найвища вартість однокімнатного житла у місті Львові - 27 тис.дол. 

Ціни на однокімнатні квартири Івано-Франківськ 

Ціни на однокімнатні квартири в Івано-Франківаську в новобудовах в середньому становлять від 20 тис.дол. Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” розпочала продаж однокімнатних квартир в Івано-Франківську в ЖК “Millennium Eco Apartments”. Як уже зазначалось раніше — акційна ціна квадратного метру нерухомості в ЖК для перших 20 покупців становить від 10000 гривень. Таким чином, скориставшись акційною пропозицією від МЖК “Експрес-24”, однокімнатну квартиру в Івано-Франківську купити ви зможете до 14 000 доларів США — в новому житловому районі “Millennium Eco Apartments”.