Ціни на нерухомість в Івано-Франківську фото

Ціни на нерухомість в Івано-Франківську


06-07-2017

Сьогодні ринок нерухомості в Україні, в тому числі в Івано-Франківську, знаходиться не в найкращій ситуації, разом з тим, стабільний та поступальний розвиток ринку - триває. При цьому, після спаду цін в 2014 році - ціни на нерухомість в Івано-Франківську вже тривалий час залишаються практично на тому ж рівні. 

Ціни на нерухомість: тенденції ринку 

Навіть при такій низькій вартості населення не в силах зрушити ситуацію з цінами з місця. Найголовнішою причиною зниження активності громадян, є брак коштів. При великому бажанні рівень доходу в більшої частини населення все ще не дуже високий. Хоча ситуація з рівним купівельної спроможності населення за останній рік дещо покращилась. Послугами кредитування житла скористатися може мало хто, зважаючи на те, що при цьому необхідно переплачувати значну суму коштів. Тому люди часто відмовляються або навіть не хочуть слухати пропозиції від банків. Державні програми кредитування житла також далекі від ідеалу. 

Тому, сьогодні великою популярністю користується житлова і комерційна нерухомість в Івано-Франківську в новобудовах. Така нерухомість має нові комунікації, вдале планування, а також обладнана згідно всіх сучасних канонів та технологій будівництва житла. А купити її можна оформивши угоду про розтермінування платежів, сплачуючи загальну вартість нерухомості поступово. 

Пропозицій про продаж нерухомості в Івано-Франківську в новобудовах вистачає. А тому, при подальшому стабільному розвитку первинного ринку, можна припустити зниження цін на вторинному ринку нерухомості Івано-Франківська. Ситуація на первинному ринку житла повинна залишатись стабільною, оскільки в місті рано чи пізно закінчиться земля, яку відводять для будівництва новобудов. Відповідно, кількість пропозицій зменшиться при стабільному попиті на квартири в новобудовах. 

Ціни на нерухомість в Івано-Франківську

від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” 

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” пропонує продаж нерухомості в Івано-Франківську в двох житлових комплексах за дуже вигідною ціною. Це еко житло в ЖК “MILLENIUM ECO APARTMENTS” та квартири в будинках неподалік парку Шевченка по вулиці Національної Гвардії. Ціни на нерухомість в Івано-Франківську у зазначених новобудовах невисокі, якщо порівнювати з цінами на квартири в новобудовах в цілому по місту. 

Так, квартиру в ЖК “MILLENIUM ECO APARTMENTS” можна купити за ціною, яка стартує від 10 000 гривень за квадратний метр. Початкова ціна квартир біля парку Шевченка від 12 000 гривень за квадратний метр. Телефонуйте до офісу будівельної компанії “МЖК Експрес-24” ми завжди раді відповісти на всі питання, які Вам цікавлять: /тел. +38 050 433 14 03/.