Ціни на квартири в новобудовах в Івано-Франківську фото

Ціни на квартири в новобудовах в Івано-Франківську


31-05-2017

В даний час ціни на квартири в новобудовах в Івано-Франківську вже не ростуть так активно, як до 2014 року. Стабільний рівень вартості житла пояснюється, з одного боку, тим, що вгору ціни підштовхує інфляція і високий рівень потенційного попиту на доступне житло в межах міста. З іншого боку, зростання цін стримується нестабільним макроекономічним фоном і все ще не дуже високим рівнем платоспроможності населення. 

Чекати істотного зростання цін на квартири найближчим часом не варто, так як купівельна спроможність населення все ще сильно обмежена. Крім того, зараз досить високий рівень конкуренції, а тому забудовники Івано-Франківська не можуть дотримуватися агресивної цінової політики. 

З точки зору покупців, це безумовний плюс, оскільки на ринку склалися унікальні умови для вирішення житлового питання - обрати квартиру в новобудові можна не поспішаючи, проаналізувавши всі варіанти, що є в наявності. 

Ціни на квартири в новобудовах Івано-Франківська 

Ціни на новобудови в нашому місті коливаються в досить великому діапазоні. Дешеві квартири в Івано-Франківську ціняться від 8 тисяч грн. за 1 квадратний метр. Це мінімальна вартість житла в Івано-Франківську в класі економ. 

Якщо говорити про сегмент новобудов еліт-класу, то тут, за даними експертів, ціна становить від 15 до 25 тисяч грн. за квадратний метр. Тому кожен бажаючий може підшукати для себе найбільш оптимальний варіант.

 Як купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові 

Придбання квартири - це важлива подія в житті кожної людини. Хтось вибирає квартиру, орієнтуючись на її вартість, а хтось - виходячи з інших характеристик, наприклад наявності готового ремонту, місця розташування, розміру житлової площі, розвиненої інфраструктури, хорошої транспортної розв'язки. Зрозуміло, за задоволення треба платити, тому якщо Вас цікавлять елітні новобудови Івано-Франківська, то ціна на них досить велика і не кожному по плечу. Однак є дуже багато варіантів і економ житла, доступного більшості жителів міста. 

Нерухомість в Івано-Франківську без посередників 

Вирішили обзавестися новою квартирою? Фахівці будівельної компанії “МЖК Експрес-24” готові допомогти з вибором максимально підходящого для Вас об'єкту нерухомості. Вам достатньо лише звернутися до нас в офіс і озвучити свої побажання. У максимально стислі терміни ми виберемо для Вас найпривабливіші і вдалі пропозиції, які існують зараз на ринку житла, і Ви зможете особисто оглянути обрані квартири, щоб прийняти остаточне рішення. Іншими словами, звернувшись до нашої будівельної компанії, Ви отримуєте повний і, головне, якісний сервіс послуг щодо вибору та купівлі квартири в Івано-Франківську за цілком прийнятними цінами!