Ціни на квартири в Івано-Франківську фото

Ціни на квартири в Івано-Франківську


11-05-2017

Питання ціни на квартири в Івано-Франківську надзвичайно актуальне для всіх, хто прагне здійснити свою мрію і придбати житло у цьому чудовому місті, що стрімко зростає і розвивається. Звісно, кожному хочеться придбати якісне житло за помірну ціну. Відповідно, непогано знати хоча б загальну інформацію стосовно ціноутворення. 

Вторинний ринок та житло в новобудовах 

Загальновідомо, що на вторинному ринку квартири будуть дешевші, проте у цьому випадку слід надзвичайно ретельно перевіряти стан комунікацій, придивлятися до специфіки району, де знаходиться будинок, бути готовим до цілковитого переобладнання й утеплення. Відповідно, приблизно 30, а то й усі 50 відсотків від загальної вартості житла доведеться витратити на ремонтні роботи. Крім того, квартири Івано-Франківськ ціни у різних районах міста можуть коливатися у досить значних межах. Звісно, чим ближче до центру – тим дорожче. Ця загальносвітова тенденція зберігається і у нас. 

Новобудови Івано-Франківськ: ціни 

Зараз є цікаві пропозиції стосовно придбання житлової площі у будинках, що знаходяться на стадії проектування або зведення. Ціни у новобудовах Івано-Франківська також матимуть значну відмінність. Це залежатиме від того, коли саме людина купує квартиру. Якщо на етапі проектування та початку будівництва, то за твердженням фахівців ринку нерухомості, таке житло обійдеться відсотків на 30 дешевше, ніж те, яке можна купити у вже готовому зведеному та заселеному будинку. 

Ціни на квартири в Івано-Франківську від "МЖК Експрес-24" 

Надійна й авторитетна будівельна компанія «МЖК Експрес-24»,чия назва знайома багатьом івано-франківцям, які вже розв’язали свої житлові питання, пропонує квартири в Івано-Франківську купити на первинному ринку, не переплачуючи посередникам. На користь такого рішення говорить те, що забудовник на сто відсотків надійний, житло зводиться швидкими темпами та вчасно. Відповідно, не доведеться довго чекати, щоб заселитися в квартири у Франківську. Покупцям зазвичай імпонує, що житло будується за вивіреними технологіями, що надає будинкові солідного вигляду, стійко протистоїть усім примхам погоди, зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. А те, що всі будинки зводяться цілими облаштованими мікрорайонами, - додатковий плюс мудрому підходу до розширення й осучаснення міста. 

Ціни на квартири в Івано-Франківську від забудовника з надійною репутацією “МЖК Експрес-24” приємно порадують усіх, хто цікавиться цією темою. До того ж, будівельна компанія «МЖК Експрес-24» розробила низку програм лояльності, що допоможуть придбати житло за зручним графіком і вартістю нижче, ніж ринкова.