Сучасні квартири в скандинавському стилі фото

Сучасні квартири в скандинавському стилі


08-06-2017

Сама назва скандинавського стилю розкриває практично всі його таємниці. На секунду задумайтеся над асоціаціями, які пов'язані зі словом «скандинавський». Щось холодне, біле, таке що зачаровує, природне та дуже лаконічне. Так можна описати природу північноєвропейського регіону, де ще віддавна шведи і норвежці обставляли своє житло у притаманному лише їм стилі. 

Безперечно, кліматичні умови України не такі суворі, але це не означає, що після купівлі квартири в новобудові слід вибирати між мінімалізмом і класикою. Стилістичні атрибути скандинавського стилю більш універсальні, переконайтеся в цьому самі. 

Будь-який ремонт у квартирі (а точніше його найприємніша частина – декорування житла) починається з вибору кольору, матеріалів та текстур. Якщо подивитися на каталог квартир, обставлених в скандинавському стилі, здається, що всі вони зливаються в одне біле полотно. В цілому переважають спокійні, пастельні відтінки, а найчастіше зустрічається саме морозний світлий колор. Бежевий, сірий, чорний – цим кольорам відводиться другорядна партія. Червоний, зелений або синій - це випадкові плями, у вигляді килима на підлозі або люстри в центрі залу. 

Збалансувати і надати динаміки загальній картині в новобудові, допомагають освітлення, правильні меблі та аксесуари. Чим більше природного світла буде проникати крізь вікна, тим краще. Сонце не завжди охоче з'являється, а тому його доводиться замінювати всілякими світильниками, абажурами та лампами. Унікальні столики, високі шафи, важкі дивани незамінні в рамках концепції квартири в скандинавському стилі. Щодо меблів є тільки одна порада: на першому місці природні (в ідеалі - екологічно чисті) матеріали. 

Справжнім козирем у вітальні або на кухні може стати покриття підлоги. Коли замислюєтеся про економію, краще зекономити кошти купивши бюджетні фіранки або простий за формою торшер. Натомість, на підлогу обов'язково встановіть якісний та дорогий ламінат або паркетну дошку. 

Декорування квартири. Тут не стримуйте себе: чим більше милих дрібниць навколо, тим більше ваша квартира буде схожа на скандинавську. Жителі півночі плекають свою любов до моря, атрибутика, пов'язана з цією стихією, є в кожному середньостатистичному будинку Норвегії або Данії. В кінцевому підсумку в кожному куточку будинку, повинна запанувати атмосфера гармонії та умиротворення. 

Спираючись на символізм кольору, додаючи до всього натуральність матеріалів, можна зробити висновок: квартира в скандинавському стилі - це житло, яке надає душевних сил. Очі не дратуються від зайвої кислотні стін, яка характерна, наприклад, для поп-арту. Немає зайвих предметів навколо, все в міру. Саме таким є сучасний скандинавський інтер'єрний стиль та дизайн сучасних квартир!