Сучасні будівельні матеріали: з чого зводять новобудови в Івано-Франківську? фото

Сучасні будівельні матеріали: з чого зводять новобудови в Івано-Франківську?


24-05-2017

Там, де є попит, там є і пропозиція: з кожним роком в нашому місті стає все більше і більше новобудов. Потенційних інвесторів приваблюють вигідні умови, запропоновані забудовниками Івано-Франківська в сучасних житлових комплексах. 

Перше, на що звертають увагу будь-які покупці - це ціна, і якщо вона виявляється конкурентною, інші питання відходять на задній план. Проте, такий підхід не завжди виправдовує себе. Перш, ніж купити квартиру в новобудові, слід поцікавитися наскільки технологічним і безпечним є процес будівництва житла. Спробуйте зібрати якомога більше інформації, не бійтеся запитувати про деталі, познайомтеся з місцем, де ще йдуть роботи, проаналізуйте побачене. Не зайвим буде орієнтуватися в принципах зведення новобудов. Ваші знання про матеріали, які використовують забудовники в сучасному будівництві житла, допоможе встояти перед різноманітними маркетинговими ходами будівельних компаній. 

У чому особливості популярних технологій будівництва житла? 

В сучасному містобудуванні спостерігається тенденція зростання будинків вгору, тобто збільшення кількості поверхів новобудов. Відповідно, чим вища будівля, тим сильніше навантаження на фундамент. Саме від основи залежить міцність будинку та його довговічність. Що стосується технологій будівництва стін, то основні з них: монолітно-каркасний та монолітно-цегляний способи зведення будинків, які на думку експертів, вважаються найвдалішими. 

Цегла - класичний, перевірений часом матеріал використовують при зведенні зовнішніх і внутрішніх стін. Керамічна цегла виготовляється шляхом формування глиняної маси, в яку додаються різні добавки. На початку формують цеглу з глини, після того як вона трохи підсохне, її обпалюють в печі при температурі близько 10000С. Для будівництва стін використовують цеглу, різних розмірів. Керамічна цегла матеріал довговічний, міцний та морозостійкий. З неї легко створювати найрізноманітніші архітектурні форми. Цегляні стіни повільно прогріваються, але і довго остигають. Стіни, зведені з керамічної цегли, мають гарну звукоізоляцію. 

Вкладаючи гроші в квадратні метри цегляного будинку, є гарантія, що житло залишиться не тільки дітям, а й кільком наступним поколінням. При стандартних помірних умовах будинки з цегли експлуатуються в середньому від 100 років і більше. 

Чим же наповнюють квартири в новобудовах? 

Часто в рекламних оголошеннях вказують, що при будівництві будинку були використані екологічно чисті матеріали. І мало де пояснюють, що ж вони собою являють. Основна відмінність екологічних будівельних матеріалів в тому, що при їх отриманні не завдають значної шкоди навколишньому середовищу. 

Щоб будувати якісні новобудови, які простоять багато років, треба мати достатній будівельний досвід. Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” на будівельному ринку Івано-Франківська вже більше 20 років зводить якісне та сучасне житло, в якому хочеться радіти життю та творити добро.