0%
Україна, м. Івано-Франківськ вул. Січових Стрільців, 58

Програма розтермінування від МЖК Експрес-24

Головна // Новини // Програма розтермінування від МЖК Експрес-24

Якісне житло у Івано-франківську, особливо в новобудові – мрія багатьох мешканців даного регіону. Нова квартира дійсно має цілий ряд переваг перед вторинним ринком нерухомості, проте відрізняється і дещо вищою вартістю, тому придбання квартири від забудовника стає справжнім фінансовим викликом для середньостатистичного громадянина. Чи можливо купити квартиру в новобудові без кредитів, застав та позик? Наша відповідь – так! 

Програма розтермінування

Забудовник МЖК Експрес-24 працює на ринку нерухомості України вже понад 20 років і намагається забезпечити якісним житлом якомога більшу кількість пересічних українців. Тому, якщо ваше фінансове становище не дозволяє купити нерухомість у Івано-франківську за єдиним платежем, скористайтесь послугою розтермінування оплати. 

МЖК Експрес-24 пропонує розтермінування квартир у Івано-Франківську на наступних умовах:

• Спочатку ви сплачуєте 30% від загальної суми житла;
• Цей внесок сплачується протягом 2-х місяців і може бути розбитий на 2 платежі;
• Внесення залишкової суми здійснюється щомісячно або щоквартально рівними частками (за вибором покупця);
• Кінцевий термін погашення вартості квартири – день закінчення зведення будинку;

Відповідно, чим швидше буде оформлено договір купівлі/продажу, тим більше часу для оплати загальної суми залишається у покупця. 

Програма поширюється не тільки на Івано-Франківськ, розтермінування діє в наступних житлових комплексах забудовника МЖК Експрес-24:

1. ЖК «Мілленіум» у Івано-Франківську;
2. ЖК “7 Квартал” – квартири поблизу парку Шевченка у Івано-Франківську;
3. ЖК «Столичний» у м. Коломия;

При цьому, розтермінування квартир в Коломиї здійснюється на тих ж умовах, що й для бажаючих купити квартиру в Івано-Франківську.

Зверніть увагу: забудовник не стягує з покупців додаткову комісію за послуги чи відсоток за надання розтермінування. Головна умова – своєчасно сплачувати внески та погасити заборгованість до здачі будинку в експлуатацію.

Куди звернутись для отримання розтермінування

Щоб купити квартиру з розтермінуванням у Івано-Франківську в житлових комплексах «Мілленіум», та ЖК по вул. Національної Гвардії, а також в м. Коломия в комплексі «Столичний», звертайтеся до центру продажу забудовника МЖК Експрес-24, розташованого по вул. Січових Стрільців 58 у м. Івано-Франківськ, або за контактним телефоном +38 050 433 14 03. Наші консультанти допоможуть:

• Підібрати оптимальне планування та площу квартири;
• Визначити вартість майбутнього житла;
• Здійснити юридичне оформлення договору купівлі-продажу;
• Отримати послугу розтермінування при покупці;

Покращуйте житлові умови для себе та своїх рідних вже сьогодні, з програмою розтермінування від забудовника МЖК Експрес-24!

Контакти відділу продажу:
м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 58
+380-50-433-14-03