Продаж новобудов в Івано-Франківську - тенденції  фото

Продаж новобудов в Івано-Франківську - тенденції


31-05-2017

Новобудови в Івано-Франківську як і раніше залишаються одним з найпопулярніших варіантів поліпшення житлових умов. Продаж новобудов в Івано-Франківську — стабільний, як ніколи, є дуже багато бажаючих купити квартиру в новобудові. 

Квартири в новобудовах - переваги 

З точки зору споживача, плюси купівлі квартири сирець на первинному ринку нерухомості очевидні. Новобудова не потребує реконструювання, заміни застарілих інженерних комунікацій, в ній справно працюють ліфти і в цілому зовнішній вигляд комплексу набагато привабливіший. Причому, покращені якісні характеристики будинків, зокрема: фасадів, місць загального користування, прибудинкової території - зараз зустрічаються в більшості випадках, навіть в новобудовах економ-класу. 

Ще два-три роки тому під сучасними концептуальними проектами з цікавою архітектурою, рівнем благоустрою і інфраструктурою малися на увазі житлові комплекси преміум або бізнес-класу. Сьогодні конкуренція зросла, і це змусило забудовників підвищувати якісні характеристики новобудов Івано-Франківська. Переглядається підхід до будівництва усіх без виключення новобудов, в тому числі житлових комплексів економ-класу. В результаті, в масовому сегменті стали з'являтися індивідуальні об'єкти з яскравими архітектурними рішеннями фасадів, конфігурації будівель мікрорайонів, благоустрою місць громадського користування - і при цьому за доступним рівнем цін. 

Нерухомість в Івано-Франківську 

Нові будинки та цілі житлові мікрорайони ростуть стрімкими темпами, ніби гриби після дощу, в різноманітних районах міста. В цілому ринок нерухомості в Івано-Франківську (зокрема новобудов), сьогодні характеризується високими темпами зростання. Завдяки високому рівню конкуренції між забудовниками, ціни на квартири в новобудовах Івано-Франківська є досить помірними, якщо їх порівнювати з цінами на нерухомість в цілому по країні. 

Продаж новобудов в Івано-Франківську від "МЖК Експрес-24" 

Квартира в новобудові - відмінний варіант фінансового вкладення та інвестування Ваших заощаджень. Новобудови Івано-Франківська від "МЖК Експрес-24" користуються великим попитом не тільки серед тих, хто купує житло для того, щоб в ньому жити, але і у інвесторів, охочих примножити свій капітал. Купівля нерухомості в нашому чудовому місті - це відмінне капіталовкладення, яке з часом принесе інвестору прекрасні дивіденди та надійно збереже його заощадження.