Продаж нерухомості в Івано-Франківській області фото

Продаж нерухомості в Івано-Франківській області


17-05-2017

Ринок нерухомості багатоманітний, – це відомо усім, хто має до нього стосунок як продавець чи покупець. Будь-які потреби у житловій чи комерційній нерухомості завжди можна задовольнити, адже продаж нерухомості в Івано-Франківській області – один з сегментів у життєдіяльності регіону, що впевнено розвивається останніми роками. 

Нерухомість у нас користується попитом як на вторинному, так і на первинному ринку. Завжди є потреба у магазинах, складах, виставкових площах, офісних приміщеннях, торговельно-розважальних комплексах. Відповідно, комерційна нерухомість Івано-Франківськ, – як свідчать експерти, що працюють у галузі нерухомості, – це завжди реальний та стабільний дохід. Людина, що вкладає кошти у спорудження житлових чи комерційних приміщень, виявляє стратегічне мислення, турбується про майбутнє. 

Вкладені у будівництво гроші обов’язково окупляться за найкоротший період. Якщо ви – власник якоїсь частки великої площі у торговельному центрі, – її можна здавати в оренду або займати самому, розвиваючи власний бізнес та економлячи на оренді. Будівельні компанії та забудовники Івано-Франківська, серед яких одне з провідних місць займає будівельна компанія “МЖК Експрес-24”, охоче ідуть на співпрацю у будь-якому випадку. 

Будівельні компанії Івано-Франківська 

Радимо дослухатися до фахівців у галузі нерухомості. Вони радять ретельно підходити до вибору компанії-забудовника. Для цього слід проаналізувати попередній досвід роботи компанії, ознайомитися з тими об’єктами, які вже були нею зведені, можливо, пошукати відгуки покупців та партнерів про її роботу. Репутація має бути вартою Вашої довіри. Будівельна компанія «МЖК Експрес-24», яка вже два десятиліття радує івано-франківців житловими и комерційними метрами зведеними швидко і якісно, – саме той забудовник, співпраця з яким забезпечить вам зміни на краще. 

Продаж квартир: Івано-Франківськ 

Продаж квартир в Івано-Франківську – один з напрямів діяльності будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. Сучасні технології, будівельні матеріали з найкращими експлуатаційними характеристиками, значний досвід роботи на ринку, відмінна репутація, зведені якісні будинки – усе це говорить на користь співпраці з “МЖК Експрес-24”. Купівля житла без посередників, у самого забудовника, дозволить значно зекономити. 

Новобудови Івано-Франківськ: ціни 

Ціни на новобудови в Івано-Франківську нижчі, ніж у житлі на вторинному ринку, якщо працювати з надійним забудовником з самого початку, тобто на стадії, скажемо так, «закладання першої цеглини у будинок». Різноманітні програми лояльності дозволять виплатити кошти за житло за ручним графіком, ще й гроші на ремонт залишаться. 

Мрія, що здійснилася, – що може бути краще? 

Під час своєї діяльності "МЖК Експрес-24" - здійснювала продаж квартир не тільки в м. Івано-Франківську, а також відбувався продаж нерухомості в Івано-Франківській області.