Продаж квартир в Івано-Франківську в районі парку Шевченка фото

Продаж квартир в Івано-Франківську в районі парку Шевченка


26-04-2017

Міста, у яких можна придбати комфортабельне житло, розташоване біля парків та скверів, які призначені для рекреації та відпочинку, користуються особливою популярністю. Одним із таких міст є обласний центр Івано-Франківськ, де ви знайдете багато живописних куточків, як-от парк культури і відпочинку імені Тараса Шевченка. Сьогодні в районі цього парку кожен бажаючий може придбати квартири в Івано-Франківську. 

Важливо не відкладати таку покупку в довгий ящик, адже бажаючих оселитися у затишній, красивій, екологічній зоні дуже багато. У даному районі міста пропонується продаж квартир в Івано-Франківську по доступній ціні, що робить цю нерухомість ще більш привабливою. Чудова інфраструктура, зручне транспортне сполучення і чисте повітря без шкідливих викидів і газів – як можна не мріяти про власне житло в районі парку Шевченка? 

Якщо Ви зацікавились придбанням квартири в Івано-Франківську, продаж їх здійснюється забудовником - будівельною компанією "МЖК Експрес-24", спеціалісти якої нададуть кожному потенційному покупцеві професійну консультацію з приводу того чи іншого об’єкта нерухомості. Вони також допоможуть в оформленні всіх необхідних документів, якими в обов’язковому порядку супроводжується продаж нерухомості в Івано-Франківській області. 

Продаж квартир в Івано-Франківську 

Як показує практика продаж квартир в Івано-Франківську в новобудові, сучасні сімейні пари найчастіше говорять про своє бажання проживати біля рекреаційної зони, що потопає у густій зелені. Саме тому забудовники, проектуючи зведення нових будинків намагаються якомога менше втручатися і змінювати навколишню природу. Забудовники знають, що основними вимогами сучасних покупців являється природність зони навколо нового будинку і розумний дизайн майбутнього житла. 

Тому вони обирають екологічні зони, однією з яких є район парку Шевченка. Де створюють проекти максимально економічних, «розумних» квартир, проживання в яких напрочуд комфортне і затишне. Після зведення новобудови прилегла до неї територія облаштовується професійними ландшафтними дизайнерами. В результаті чого Ви отримуєте об’єкти найвищого класу комфорту та естетичної привабливості. Жити в таких будинках – саме задоволення та розкіш, яку сьогодні собі може дозволити кожен українець із стабільними доходами.