Продаж квартир в Івано-Франківську: Екологічне житло фото

Продаж квартир в Івано-Франківську: Екологічне житло


09-05-2017

Городяни погодяться, продаж квартир в Івано-Франківську – справа відповідальна, вибрати комфортне місце проживання і квартиру, яка б відповідала сучасним трендам на природність не так просто, як може здатися. 

Правду в народі кажуть, що все нове – це добряче підзабуте старе. Це стосується і житла у стилі «еко». Термін досить молодий і тому викликає численні розбіжності у трактуванні. Що ж сучасна людина має на увазі, говорячи про еко-житло? 

Звісно, перш за все – оселю, зведену із традиційних матеріалів, таких, як глина, кізяк, саман, вкриту солом’яним або очеретяним дахом. У такому будинку живеться і дихається здо/рово і здоро/во, він чудово вписується в сільський пасторальний пейзаж. Але за сучасного стану розвитку будівельних технологій важко уявити собі багатоповерховий будинок із сучасними зручностями, зведений з кізяку. Відповідно, еко-житло і будинок в етнографічному стилі – це трохи різні поняття. 

Продаж квартир в Івано-Франківську

- ЖК «Міленіум Еко Апартментс» 

Відомий Франківський забудовник, компанія «МЖК Екпрес-24» вкладає сучасний зміст у поняття екологічного житла, і планує втілити своє розуміння у новітньому мікрорайоні «Міленіум Еко Апартментс». Це містечко у місті буде розташоване у тихому, не забрудненому різноманітними промисловими викидами районі. Тут спроектовано дитячі і спортивні майданчики, бо екологічне житло передбачає, що населяють його здорові люди. 

Відведено і місце для прогулянок із чотирилапими друзями, адже у збудованому за екологічними стандартами житлі тварини почуваються комфортно. Сам мікрорайон ретельно продуманий у плані ландшафту, облаштованих галявинок, місць для відпочинку, чудового виду на озеро і парк. 

Квартири в Івано-Франківську, зокрема у цьому районі, можна підібрати під потреби будь-якої родини. Який би метраж вас не цікавив – варіантів у нас на всіх вистачить. Імпонує також, що кожна квартира матиме власне місце у підземному паркінгу, тож не треба залишати авто під чиїмись вікнами, захаращувати проїзди між будинками, отруювати повітря внутрішнього затишного дворику бензиновими випарами. 

Продаж квартир в Івано-Франківську без посередників 

Купити квартиру в Івано-Франківську від забудовника за сьогоднішніх економічних умов – оптимальне рішення. Адже людина, що його прийняла, обов’язково виграє досить значні кошти. Доведено, що квартира у готовому будинку коштує значно дорожче, ніж та, яку придбали ще на стадії безпосередньо будівництва. Купити квартиру в Івано-Франківську можна хоч для себе, хоч для дітей що підростають, або для здачі в оренду й отримання додаткового прибутку. 

Концепція екологічного житла, що давно зарекомендувала себе з найкращого боку у всьому світі, здобула багато прихильників і напевне, западе у душу кожному івано-франківцю. Продаж квартир в Івано-Франківську від солідного та відомого забудовника будівельної компанії "МЖК Експрес-24" – справа надійна і перспективна. Жити в чистому районі у правильному будинку – значить, жити довго, щасливо і безтурботно.