Продаж квартир Івано-Франківськ фото

Продаж квартир Івано-Франківськ


16-05-2017

Немає, мабуть, людини у світі, яка б не погодилася з давнім англійським прислів’ям "There is no place, like home". Рідна домівка – це те місце, де нас завжди чекають, де нам завжди раді, де ми реалізуємо своє прагнення мати власну затишну місцину. На щастя, зараз продаж квартир Івано-Франківськ зріс, як ніколи. А купити квартиру в Івано-Франківську зовсім не становить проблеми. Житло активно будується, зводяться мікрорайони із найсучаснішою забудовою, які відповідають надзвичайно суворим стандартам до якості. 

Пішли, на щастя, у минуле часи, коли треба було кілька десятиліть простояти у черзі, щоб отримати мініатюрні метри у будинку, що продувався усіма вітрами і без перебільшень, наскрізь промерзав у найбільш «вдалі» зими. Старше покоління чудово знає, що собою являють «хрущовки». Якщо колись це був вихід з житлової кризи, то зараз така забудівля стала анахронізмом. Сучасна людина потребує високих стель, багато вільного простору, великих вікон, облаштованих за останнім словом техніки кухні та різноманітних вигод. Квартири Івано-Франківськ відповідають саме цим умовам. 

Продаж квартир Івано-Франківськ від "МЖК Експрес-24" 

Ось уже понад двадцять років житлову проблему франківців активно допомагає вирішувати будівельна компанія «МЖК Експрес-24». Авторитетна компанія, що взяла на озброєння найбільш оптимальній підхід до зведення житла. Сучасна тенденція – зводити не окремі будинки, а цілі мікрорайони. Всі високоповерхівки у такому «містечку в місті» виконано у єдиному привабливому стилі, передбачено квартири для родин із різною кількістю людей. Проте метраж сучасного житла настільки значний, що дозволяє реалізувати «домашні» дизайнерські таланти. 

Європейське житло в Івано-Франківську 

За європейськими концепціями, площа має бути здатною до трансформації. Тому можна легко розгородити модульними перегородками якусь із кімнат – і отримати додатковий кабінет або робоче місце, обладнати собі тренажерний зал, зробити будуар для леді або затишний куточок для дитинки. Квартири Івано-Франківськ цілком придатні для таких рішень. 

Також слід сказати, що у кожному будинку облаштовано підземний паркінг. Власники чотириколісних друзів чудово знають, що таке – мати гарантоване місце для свого «залізного коника». Не треба сваритися за місце неподалік будинку, захаращувати тротуари, дихати вихлопами своїми і сусідськими. А чудовий краєвид і розташування у затишному зеленому місці стане додатковим аргументом на користь рішення купити квартиру в Івано-Франківську.

 Будівельна компанія "МЖК Експрес-24" розпочала будівництво та продаж квартир Івано-Франківськ в новому ЖК "MILLENNIUM ECO APARTMENTS". Телефонуйте в наш офіс за детальною інформацією.