Однокімнатні квартири в Івано-Франківську фото

Однокімнатні квартири в Івано-Франківську


29-05-2017

Відомий Франківський забудовник, «МЖК Експрес-24» завершує зведення будинку по вулиці Національної Гвардії, що неподалік від парку Шевченка. Організації чудово відомо, що однокімнатні квартири в Івано-Франківську – надзвичайно популярний сегмент ринку нерухомості. 

Однокімнатні квартири в Івано-Франківську - переваги 

Це пояснюється кількома причинами. По-перше, житло у новобудовах зазвичай купують молоді родини, які поки що не можуть собі дозволити квартиру більшої площі, та й не дуже її потребують, бо воліють проводити якомога більше часу один із одним. Коли ж з’являться діти, тоді й буде необхідність замислитися про розширення житлового простору. Щоправда, 1-кімнатні квартири в Івано-Франківську досить значні за метражем. Відповідно, за наявності певних дизайнерських здібностей можна застосувати сучасний світовий досвід і перегородити простір модульними перегородками. Це осучаснить житло, створить затишне місце для дитячого куточка і дасть відчуття усамітнення. Квартира-студія з мобільними перегородками – один із популярних сучасних дизайнерських трендів. 

Ще одна причина популярності квартир з однією кімнатою – прагнення зекономити на комунальних платежах. Відомо, що за сучасних економічних умов це дуже важливо. Крім того, однокімнатним квартирам надають перевагу ті, хто винаймає житло. 

Доступність однокімнатних квартир 

Відповідно, цільова аудиторія бажаючих купити саме таке житло досить значна. Розуміючи потреби потенційних покупців, «МЖК Експрес-24» зробив продаж 1 кімнатних квартир в Івано-Франківську максимально доступним багатьом людям. Є можливість платити за свої «квадратні метри» за індивідуально складеним графіком. Крім того, завжди приваблює, що квартири Івано-Франківськ ціни у забудовника значно нижчі, ніж пізніше доведеться заплатити купуючи квартиру у посередників. 

При цьому власник однокімнатного житла отримує ті самі вигоди, що й люди, які придбали нерухомість більшого метражу. 

Однокімнатні квартири в Івано-Франківську від "МЖК Експрес-24" 

Однокімнатні квартири Івано-Франківськ від будівельної компанії "МЖК Експрес-24" – це зручне сучасне житло, збудоване для максимально комфортного мешкання. Кожна квартира має вікна на п’ять камер, лічильники спожитого газу, електрики, води. Відповідно, не доведеться турбуватися про їх встановлення та економію ресурсів. Крім того, вхідні двері від надійного виробника захистять ваше родинне гніздо від потенційних зловмисників. Передбачив забудовник і наявність котла, батарей опалення, сушарки для рушників. Вартість усіх цих позитивних моментів уже закладено у ціну житла. Приємно ще й те, що про доступ до інформації також подумали: у всіх квартирах є інтернет і кабельне телебачення. 

Однокімнатні квартири в Івано-Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” стануть для Вас теплим і затишним місцем, де справді хочеться жити.