Нерухомість Івано-Франківськ новобудови фото

Нерухомість Івано-Франківськ новобудови


05-07-2017

Щороку на ринку новобудов Івано-Франківська з'являються нові проекти, кількість пропонованих до продажу квартир збільшується, проте попит на житлову нерухомість не зменшується. Це пов'язано з тим, що люди постійно прагнуть покращувати свої житлові умови, або інвестують кошти у квартири та комерційну нерухомість. 

Квартири в Івано-Франківську від забудовника бувають різні, відмінності між ними визначаються як місцем, де вони розташовані, так і якістю будівництва та обробки житла. 

Нерухомість в Івано-Франківську - новобудови від будівельної компанія “МЖК Експрес-24”- це зажди якісне житло. Інноваційні технології будівництва, високоякісні будівельні матеріали та сучасне проектування квартир та житлових комплексів — всі ці ознаки характеризують нашу будівельну компанію. 

Ви мрієте оселитися в Івано-Франківську в екологічно чистому і привабливому

районі з добре розвиненою інфраструктурою? 

Тоді зверніть увагу на ЖК “Millennium Eco Apartments”. Купити квартиру в цьому житловому комплексі означає опинитися в сучасній новобудові, що розташована в екологічному районі неподалік від міського озера. Уявіть собі, що кожного дня після роботи в галасливому місті Ви потраплятимете в самий мальовничий житловий комплекс Івано-Франківська. Продумане до найменших дрібниць планування квартир, підземні паркінги, безпека та чисте повітря — це риси, що притаманні житловій нерухомості, що зводиться будівельною компанією “МЖК Експрес-24” в цьому житловому комплексі. Чудове місце, надійний забудовник та дуже цікавий проект - все щопотрібно для вибору квартири саме в ЖК “Міленіум Еко Апартментс”. 

Нерухомість Івано-Франківськ новобудови

від “МЖК Експрес-24” 

Крім ЖК “Міленіум Еко Апартментс” ми також здійснюємо продаж квартир в будинках біля парку Шевченка по вул. Національної Гвардії , які розташовані неподалік історичного та культурного центру Івано-Франківська. Можна за 10 хвилин дістатися до стометрівки та міської ратуші. У пішій доступності від житлового комплексу розташовані кафе та ресторани, магазини, центри здоров'я і краси, банки, дитячі садки, школи, спортивні клуби, кінотеатри. Зручне місце розташування комплексу запрошує Вас здійснити прогулянку до центрального міського парку Шевченка. 

Придбати нерухомість Івано-Франківськ новобудови від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” вигідно та без зайвих зусиль Ви можете просто зараз. Тим паче, що продаж квартир від будівельної компанії здійснюється за цілком прийнятними цінами.