Наша будівельна компанія — це якісне житло в Івано-Франківську фото

Наша будівельна компанія — це якісне житло в Івано-Франківську


03-07-2017

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” дорожить своєю репутацією, а тому так само, як і наші покупці, ми зацікавлені в найвищій якості будівництва. Наша компанія веде будівельні роботи виключно за європейськими стандартами якості. Ми забезпечуємо повний цикл проведення робіт від закладки фундаменту до облаштування готових приміщень. Фахівці будівельної компанії контролюють кожен етап роботи, і саме тому ми так упевнені в якості кожної квартири. 

Будівельна компанія "МЖК Експрес-24" пропонує Вам купити квартири в новобудові - створені за новітніми стандартами якості. Це квартири в ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” та в будинках в районі міського парку Шевченка. Комплектація всіх квартир дає можливість значно заощадити на ремонті і обробці новобудов. Також - це впевненість в якості придбаного житла і відсутність будь-яких підводних каменів в оформленні документів на нерухомість. 

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24”

- це квартири європейського рівня 

У нас Ви можете придбати квартиру європейського рівня, що не йде ні в яке порівняння з квартирами, що залишилися в спадок на ринку вторинного житла. Купівля квартири зовсім необов'язково повинна бути руйнівною для вашого бюджету. 

Навпаки, можливість купити квартиру від забудовника - будівельної компанії “МЖК Експрес-24”, дозволяє значно заощадити на послугах посередників, перекупників та ріелторів. Ви економите не тільки гроші, але й час. Наша компанія допоможе вам оформити всі необхідні документи на квартиру, кваліфіковані фахівці дадуть відповідь на всі питання, що Вас цікавлять. 

Купити квартиру в новобудові - вигідно! 

Як купити квартиру дешево, не жертвуючи при цьому якістю житла та його метражем? - Будівельна компанія "МЖК Експрес-24” здійснює продаж квартир в будинках, що тільки будуються. Ціни на такі квартири істотно нижчі ніж ціни на житло, в будинках, що вже здані в експлуатацію. Під час будівництва Ви зможете отримувати всю необхідну інформацію про використані матеріали та технології будівництва. Крім того, наша будівельна компанія гарантує неухильне дотримання умов договору купівлі-продажу квартири. Це означає, що ви отримаєте свою квартиру точно в строк і без всяких додаткових платежів. Ви зможете контролювати хід будівництва квартири на будь-якому етапі та стежити за дотриманням термінів здачі будинку в експлуатацію. 

“МЖК Експрес-24” - це великий вибір квартир в Івано-Франківську 

Наша компанія має в своєму розпорядженні відразу декілька проектів на території міста Івано-Франківська та області. Ми продаємо квартири, що сполучають в собі прекрасну екологію, розвинену інфраструктуру та високу якість самого будинку. Тільки найкращі райони, доступність громадського транспорту, школи і дитячі садки в крокової доступності - ось переваги наших пропозицій. Наші житлові комплекси дозволяють поєднати спокій та чарівність заміського життя з можливістю жити в 5 хвилинах від центру міста. 

Житло в кращих житлових комплексах Івано-Франківська — це Будівельна Компанія “МЖК Експрес-24”!