На якому поверсі краще вибрати квартиру у новобудові фото

На якому поверсі краще вибрати квартиру у новобудові


05-06-2017

Останнім часом, новобудови в Івано-Франківську ростуть як гриби. Майбутніх власників квартири в новобудові часто турбує одне питання: на якому поверсі краще вибрати квартиру у новобудові для себе? 

Відразу зауважимо, що новобудови позбавлені більшості незручностей старих будинків, тому незалежно від поверху, Вам буде затишно та комфортно мешкати в них. Ви не повинні боятися несправного ліфту або проблем з водою та каналізацією, які були характерні для старих будівель. 

Якщо все в порядку з комунікаціями, то як зробити вибір? Чи можна купити квартиру

на першому поверсі? 

У старих будинках, 1-ші поверхи ніколи не користувалися гарною репутацією. Традиційно, перший поверх був без балкона, що не дуже зручно, якщо балкон необхідний Вам для сушіння білизни. Крім того, раніше квартири на першому поверсі зазвичай були дуже холодні. Тепер цих проблем уже не існує та вони успішно вирішені забудовниками. Щодо нових будівель, перші поверхи часто віддаються під комерційну нерухомість, де розміщуються магазини та офісні приміщення. Другі чи треті поверхи у новобудовах більше підходять для представників старшого покоління та тих хто не довіряє ліфтам. Так, Вам не потрібно буде користуватися ліфтом. При бажанні, йдучи на щоденні прогулянки, ви будете отримувати помірні фізичні навантаження спускаючись та піднімаючись на свій поверх. 

Нижні поверхи також гарно підходять для пар з маленькими дітьми. Ви не будете боятися пускати гуляти дітей у дворі, тому що вони завжди будуть під вашим наглядом. 

Узагальнюючи вищезазначене, можна відзначити такі основні переваги нижніх поверхів у новобудовах: 

  • Немає залежності від ліфта.
  • Легко заносити меблі та побутову техніку.
  • Легко слідкувати за тим, що відбувається у дворі.
  • Гарний вид з вікна на зелень і на подвір'я біля будинку. 

Квартири на верхніх поверхах 

Верхні поверхи, безумовно до смаку шанувальників прекрасного виду з вікна. Якщо ви відноситеся до їх числа, переконайтеся, що поблизу немає інших будинків, які закривають для Вас прекрасний вид. Якщо навколо звичайні п'ятиповерхівки, тоді вид з 7-го по 10-й поверх Вашої квартири у новобудові у буде дуже красивим! Встановіть панорамні вікна і насолоджуватися видом. Одна з основних переваг останнього поверху є відсутністю сусідів зверху. Ви можете не боятися бурхливих вечірок та затоплення. Будівельна компанія “МЖК Експерес-24” уже потурбувалась про прекрасний вигляд з вікна для власників верхніх поверхів будинків у районі біля парку Шевченка. 

Отже, давайте виділимо головні переваги верхніх поверхів: 

  • Відсутні сусіди зверху.
  • Прекрасний вид з вікна.
  • Не чути вуличного шуму.
  • Менше пилу, вуличних запахів та комах.
  • У квартирі завжди ясно та безхмарно. 

Але, якщо ви боїтеся висоти, то майже всі переваги верхніх поверхів перетворюються на недоліки, і це означає, що Ваш вибір - це квартири на середніх поверхах. 

Середні поверхи постійно знаходяться в тренді 

У всі часи, середні поверхи користалися найбільшим попитом серед потенційних клієнтів. У п'ятиповерхових будинках це квартири на 2-4 поверхах, в сучасних 9-11 поверхових будинках - це квартири з 3 по 6 поверх включно. Квартири, розташовані на них, зазвичай навіть дорожчі ніж на сусідніх поверхах. Проте, навіть за таких умов середні поверхи продаються найшвидше. Тому, якщо Ви хочете вибрати та купити квартиру в новобудові саме на таких популярних поверхах, вам потрібно подбати про купівлю такої квартири заздалегідь.