МЖК Експрес-24 Івано-Франківськ: ціни на квартири фото

МЖК Експрес-24 Івано-Франківськ: ціни на квартири


02-06-2017

Питання, яке найбільше цікавить читачів нашого сайту — це звичайно ціни на квартири в Івано-Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. 

Квартири в новобудовах за доступними цінами - це не міф: найбільші забудовники Івано-Франківська зацікавлені в тому, щоб запропонувати клієнтам гідне та недороге житло та комерційну нерухомість за доступною ціною. Разом з тим, такі новобудови цілком можуть відповідати високим стандартам якості в сучасному будівництві. 

Співпраця та партнерство з провідними постачальниками будівельних та оздоблювальних матеріалів, наявність власних інженерно-технічних ресурсів та значний досвід в галузі будівництва житла дозволяє будівельній компанії “МЖК Експрес-24” встановлювати доступні та конкурентні ціни на житло. 

Купуючи квартиру в Івано-Франківську в районі парку Шевченка від нашої компанії, Ви зможете оцінити транспортну доступність і розвиненість інфраструктури та розташованих там будинків. Крім того, “МЖК Експрес-24” при проектуванні та зведенні новобудов в житловому районі біля парку Шевченка якомога менше втручається в навколишню природне середовище, розуміючи, що однією з основних вимог сучасних покупців є природність та екологічність зони навколо них. А тому, Ви отримаєте будинок найвищого класу комфорту та естетичної привабливості. 

Як купити квартири в Івано-Франківську недорого 

Найпростіший спосіб купити квартиру недорого — це укласти договір на етапі початку будівництва. Це може стати першим кроком до отримання прибутку, адже ціна нерухомості в Івано-Франківську в міру готовності новобудови значно зростає. Наша компанія надає своїм клієнтам зручну тривалу розстрочку оплати за квартиру з можливістю гнучкого графіка платежів. Графік платежів фіксується в договорі. 

Ціни на квартири в Івано-Франківську 

Вас цікавить придбанням квартири в Івано-Франківську біля парку Шевченка? Їх продаж здійснює будівельна компанія "МЖК Експрес-24". Ми пропонуємо Вам придбати квартири в новобудовах біля парку Шевченка за наступними цінами: 

  • У зданому будинку вартість 1 квадратного метра житла становить - від 12 500 грн. за квадратний метр.
  • При 100 % оплаті вартість 1 квадратного метра житла у будинках ІІІ черги (здача у 2018 році) становить від 12 000 грн. за квадратний метр. 

Більше детальну інформація про порядок, ціни та умови придбання квартир Ви можете отримати завітавши до нашого офісу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 58, або зателефонувавши за номерами телефонів: (0342)77-60-27, (0342)77-77-50.