MILLENNIUM  ECO APARTMENTS Івано-Франківськ фото

MILLENNIUM ECO APARTMENTS Івано-Франківськ


08-05-2017

Відійшли у минуле одноманітні квартали сірих, виструнчених у лінію багатоповерхівок. Їм на зміну прийшла нова концепція створення житла. Сучасний будівельний тренд – людина, гармонійно вписана в природу, максимальна екологічність, багато відкритого простору, зелених насаджень, веселі й затишні будинки. Житловий комплекс MILLENNIUM ECO APARTMENTS, який розпочинає зводити будівельна компанія «МЖК Експрес-24» стовідсотково відповідає вимогам до еко-житла європейського типу. 

Нерухомість Івано-Франківськ без посередників 

Зрозуміле прагнення зекономити на купівлі квартири. І це можна зробити, якщо придбати житло без посередників, у самого забудовника. Надійна, варта довіри будівельна компанія «МЖК Експрес-24», яка вже понад двадцять років радує франківців будинками, зведеними за всіма євростандартами, пропонує придивитися на своє нове дітище — житловий комплекс “MILLENNIUM ECO APARTMENTS”. 

Потрібні квартири Івано-Франківськ? Тоді інформація про житловий комплекс MILLENNIUM ECO APARTMENTS – саме для вас. 

Що ж означає префікс «еко» в слові «екоапартментс»? Ці три літери підказують, що комплекс являє собою екологічний комплекс у великому місті. Його відрізняє вдало продумана організація всього простору. Мікрорайон зводять в екологічно чистій частині міста, його мешканців завжди будуть радувати гарні види на парк та озеро, цілюще повітря надихатиме на життя та творчість. Зручність проживання забезпечується наявністю приємного внутрішнього дворику, над дизайном якого розмірковував не один дизайнер та архітектор. Також у «Міленіум Еко Апартментс» передбачені відпочинкові зони та такі сучасні вигоди, як підземний паркінг, wi-fi, окремий майданчик для прогулянок із домашніми чотирилапими улюбленцями. 

Звісно, розробники попіклувалися і про підростаюче покоління. Для дітлахів та їх батьків облаштують ігрові площадки та спортивні майданчики, тренажери, де можна буде кріпнути, набиратися сил і здоров’я. 

Внутрішній «італійський дворик» чудово зарекомендував себе у багатьох країнах світу. Мешканці всього мікрорайону почуватимуться тут, як єдина велика родина. 

MILLENNIUM ECO APARTMENTS

– сучасне слово у будівництві 

Усім, хто прагне купити квартиру в Івано-Франківську новобудова, буде цікаво, що двір житлового комплексу закритий, машин тут не буде, адже архітектори запланували створити підземний паркінг, завдяки якому прибудинкова територія не буде захаращена автомобілями. Кожен мешканець гарантовано матиме власне місце для автомобіля у підземному паркінгу. 

Приваблює і те, що весь мікрорайон створено з будівель найсучаснішої архітектури, компактних та ергономічних. Проектом передбачені різноманітні варіанти квартир, розрахованих на різну кількість мешканців та рівень статків. До того ж, «МЖК Експрес-24» готовий запропонувати спеціальні програми для тих, хто прагне жити в екологічному районі, зручному сучасному комплексі. 

Людина – дитина природи: саме такий підхід реалізовано у житловому комплексі “MILLENNIUM ECO APARTMENTS”. 

Треба купити квартиру в Івано-Франківську без посередників? - Будівельна компанія “МЖК Екпрес-24” - завжди рада допомогти Вам у вирішенні цього питання.