Квартири від забудовника в Івано-Франківську: сучасний дизайн та інтер'єр фото

Квартири від забудовника в Івано-Франківську: сучасний дизайн та інтер'єр


15-05-2017

Більше - краще: так вважає кожен другий, вибираючи квартиру від забудовника в новобудові. Але, з багатьох причин, не всім вдається купити квартиру від забудовника в Івано-Франківську з великою житловою площею.

Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» займається будівництвом та продажем добре спроектованих квартир в яких легко зробити сучасний, цікавий та зручний дизайн інтер'єру. Проте, потрібно навчитися правильно розпоряджатися наявним «вихідним матеріалом» - тобто придбаною квартирою сирець. Від усього цього залежить не тільки загальна домашня атмосфера, а також особистий комфорт та затишок. 

Які принципи облаштування квартири в новобудовах потрібно завчити на зубок? Які поради по зоровому розширенню квартири дають дизайнери? Як використати весь потенціал маленької квартири? 

Насправді ідей по візуальному розширенню квартири дуже багато. Швидше за все, про самі традиційні ви вже чули. Гра зі світлом, дзеркала - все це візуально збільшує вузькі коридори і маленькі спальні. Крім класичних трюків, варто звернути увагу також на ті, про які говорять не так часто. 

Перш за все оцініть, площу квартири в новобудові. Наскільки високі стелі, яка підлога, скільки вікон. Все це в подальшому зіграє важливу роль в ремонті. Отже, якщо у вашій квартирі високі стелі - вам дуже пощастило. Крім того, штучно «підняти» верх допоможуть натяжні конструкції. Що це дає? У приміщенні з високими стелями (навіть якщо вони оманливі) легше створити правильні пропорції, простіше розставити акценти, а додатковий простір відкриває більше шляхів для творчого оформлення дизайну. 

Вчіться ігнорувати реальні цифри і підлаштовувати простір квартири під свої потреби. 

Важливий пункт - це колірні рішення. Вони можуть як «пригнічувати», так і вигідно підкреслювати особливості вашої квартири. Забудьте про модні темні відтінки, а беж, білизна, пастельні кольори – це те, що Вам треба. Додатковим плюсом такого вибору є вплив на ваш настрій: спокійна гамма заспокоює нерви, налаштовує на продуктивні думки. 

Якими меблями найкраще доповнювати образ сучасного інтер'єру? 

Меблеві гібриди, за типом «крісло-книжкова полиця», «стілець-вішалка», «кухонний стіл-прасувальна дошка» дуже виручають. Якщо місця катастрофічно не вистачає, зверніться до професіонала, який зможе спроектувати цілу кухню-конструктор, або шафу-трансформер. Ідей для дизайну інтер'єру власної квартири в новобудові мільйони, які з них застосовувати, а які ігнорувати залежить від ваших уподобань і самого приміщення. 

Чого саме ви хочете досягти? Унікальності та домашнього затишку додадуть правильні кольору та декорування. Якщо ви шукайте стовідсотковий комфорт, змініть своє ставлення до меблів і принципам їх розстановки. Для того, щоб знайти будинок «як з картинки» необов'язково залучати архітектора або дизайнера. 

Вивчіть ази пропорційного і гармонійного використання ресурсів купленої квартири, і тоді своїми руками зможете створити ідеальну квартиру в новобудові в Івано-Франківську.