Квартири в новобудові в Івано-Франківську фото

Квартири в новобудові в Івано-Франківську


04-07-2017

Квартири в новобудові в Івано-Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” - це ліквідна та комфортна для проживання нерухомість, яка заслужено користується високим попитом серед покупців. В даний час на ринку пропонується великий вибір квартир в новобудовах від нашої будівельної компанії. 

Зручне місце розташування новобудов 

Кожен може вибрати для себе варіант розташування квартир, який Вам прийшов до вподоби. Комфортне проживання мешканців — основне призначення житла від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. Так, ЖК “MILLENNIUM ECO APARTMENTS” приваблює своєю екологічністю та інноваційністю: поруч знаходяться центральний міський парк та озеро. Квартири в будинках біля парку Шевченка поряд із зручним розташуванням в парковій зоні Івано-Франківська, знаходяться в 10 хвилинах ходьби від центру міста. 

Наші будинки завжди розташовані в найпривабливіших місцях Івано-Франківська з розвинутою транспортною, соціальною та комерційною інфраструктурою. 

Дитячі та спортивні майданчики, сучасний та стильний благоустрій прибудинкової території, дитячий садок — все це ви зможете знайти в житлових комплексах нашої будівельної компанії. Різноманітне планування квартир: від квартир з терасами до двоповерхових квартир, які справляють враження особистого приватного будинку. 

Квартири в новобудові

— обираємо разом 

Попит на квартири в новобудовах Івано-Франківська незмінно зростає, адже багато хто прагне купити житло саме у нашому чудовому місті. В будівельній компанії “МЖК Експрес-24” Ви знайдете великий вибір квартир як економ-класу, так і бізнес-сегменту, що дає змогу нашим покупцям обрати для себе оптимальний варіант. Незважаючи на поширену думку про високу вартість житла в новобудовах Івано-Франківська, в нашій компанії цілком реально знайти нерухомість за цілком прийнятною цін. 

Якщо Ви зацікавленні в придбанні квартири в новобудові в Івано-Франківську від надійного та перевіреного часом забудовника, телефонуйте нам за номером телефону +38 /050/ 433-14-03. У нас завжди можна отримати саму актуальну інформацію про всі наші проекти.