Квартири в новобудові фото

Квартири в новобудові


26-05-2017

Франківці, які мріють про квартири в новобудові, зараз мають реальну можливість її здійснити. Авторитетний забудовник «МЖК Експрес-24» пропонує придивитися до нового будинку, що зводиться неподалік від парку Шевченка. Він є невід’ємною частиною цілого мікрорайону, який швидко зростає по вулиці Національної Гвардії. 

Квартири в новобудові від "МЖК Експрес-24" 

Новобудови Івано-Франківськ від забудовника, за плечима якого – двадцятирічний досвід на благо та добробут міста, вже порадували багатьох містян чудовим житлом у квартирах в сучасних будинках. 

Житло, яке купують ще під час зведення будинку, обійдеться у меншу суму, ніж у зданій в експлуатацію споруді. Такий закон ринку нерухомості. Фахівці, які знають усі процеси, пов’язані зі спорудженням і продажем квартир, стверджують, що можна зекономити більше половини ринкової вартості. Тому купити квартиру в Івано-Франківську від забудовника – матеріально вигідна пропозиція. 

Переваги купівлі квартири в новобудові 

Сучасний забудовник передбачив цілу низку переваг, які очікують на щасливого покупця «квадратних метрів». Це розташування у чудовому районі – парковій зоні, неподалік від центру, але водночас в екологічній зоні. 

Забудовники Івано-Франківська взяли на озброєння досвід, що позитивно зарекомендував себе у багатьох країнах. 

Так, будинки становлять єдиний мікрорайон зі зручною транспортною розв’язкою, ландшафтним дизайном, ретельно продуманим облаштуванням прибудинкових територій. Передбачено майданчики для дітей і дорослих, спортивні майданчики, місця для паркування наземного і підземного, вигулу собак. У мікрорайоні багато зелені, тіні і затишку. Зараз зводиться дитячий садочок, в якому 90 дітлахів від наймолодшого до дошкільного віку будуть доглянуті і нагодовані, поки батьки працюють. 

Нерухомість Івано-Франківськ 

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” відрізняється турботливим підходом до покупця. Є квартири для великих і малих родин, але все житло обладнане багатьма вигодами: 

  • у всіх квартирах вже встановлено лічильники газу, електрики, води;
  • під’єднано кабельне телебачення і інтернет;
  • встановлено п’ятикамерні вікна та якісні двері;
  • котел, батареї опалення, сушарка для рушників також є. 

Також є можливість придбати двоповерхове житло, чого ще років десять тому уявити було неможливо, адже воно вважалося прерогативою будинків еліт-сегмента. Квартири в новобудові від «МЖК Експрес-24» можна придбати за зручним для покупця графіком з розтермінуванням платежів, якщо всієї суми на руках немає.