Квартири в Івано-Франківську біля парку Шевченка  фото

Квартири в Івано-Франківську біля парку Шевченка


22-05-2017

З фахівцями будівельної компанії «МЖК Експрес-24», ми з'ясовували, чому при виборі квартири в Івано-Франківську, варто обирати будинки біля парку Шевченка, що по вул. Національної Гвардії. 

1. Даний житловий комплекс розташовано в самому центрі Івано-Франківська, поруч з центральним міським парком ім. Т. Шевченка. З вікон будинку відкривається чудовий панорамний вид на центральну історичну частину міста, на міський парк і гори. 

2. Житловий район по вулиці Національної Гвардії має свій власний унікальний та неповторний стиль. Не дарма цю новобудову було номіновано у Конкурсі найкращих будинків та споруд, збудованих та введених в експлуатацію в Україні в 2015 році. 

3. Район має зручне розташування та розвинуту інфраструктуру: житлові будинки розташовані в безпосередній близькості від школи, магазинів та супермаркетів. Забудовник також подбав про найменших жителів — неподалік зводиться новий дитячий садок. 

4. Житловий комплекс новобудов розташовано в парковій відпочинковій зоні, в екологічно чистому районі. Поруч знаходиться зручна для користування транспортна розв'язка. 

5. Всі новобудови по вулиці Національної Гвардії мають швидкісні ліфти та сучасні інженерні комунікації. Будинки зведені за цегляно-монолітними технологіями з утепленими фасадами. Тут встановлено якісні багатокамерні металопластикові вікна з енергозберігаючими склопакетами. На верхніх поверхах - панорамні вікна з видом на чудові краєвиди. Все це забезпечує високий рівень комфорту та економію енергоресурсів для мешканців будинків. 

6. Будинки біля парку Шевченка дають змогу своїм жителям уникнути однієї з найбільших проблем квартири в центрі сучасного міста - це проблеми з паркуванням авто. Будинки по вулиці Національної Гвардії від «МЖК Експрес-24» мають власну парковку. Крім того, в новобудовах передбачено індивідуальні гаражі, тому ви можете не турбуватися про безпеку вашого автомобіля. 

7. Щодо планування квартир - передбачено багато можливостей для створення унікальних інтер'єрів для майбутніх мешканців. У даному житловому комплексі існує більше 20 різноманітних планувань квартир. А для тих, хто любить комфортабельні та просторі квартири, будівельна компанія «МЖК Експрес-24» може запропонувати дворівневі апартаменти з великою терасою на верхніх поверхах. 

8. Візитівкою житлового комплексу є прибудинкова територія, обслуговування якої здійснює ТОВ ЖЕД «Експрес-Комфорт» . Компанія керується сучасними стандартами обслуговування і має досвід в обслуговуванні складних технологічних систем та інженерних комунікацій. Ефективнийта та надійний захист власників нерухомості забезпечить охоронна компанія ТОВ «Експрес-сервіс». 

Щоб стати власником чудової квартири в Івано-Франківську без посередників звертайтеся у відділ продажу будівельної компанії «МЖК Експрес-24», ми запропонуємо Вам найкращі варіанти. 

Тел.: +380 (050) 433-14-03 +380 (342) 77-60-27