Квартири в Івано-Франківську без посередників фото

Квартири в Івано-Франківську без посередників


10-05-2017

Власна квартира – мрія багатьох родин, – стає все ближчою і доступнішою. Будівельна галузь завжди швидко реагувала на винаходи та новітні технології, що дозволяють швидше і дешевше зводити житло. Це чудово відомо тим, хто планує придбати квартири в Івано-Франківську без посередників

Завжди у курсі всього передового, що пропонується у галузі будівництва авторитетна Івано-Франківська будівельна компанія «МЖК Експрес-24». Так, на зміну збірному будівництву, коли будинки зводили з спеціальних панелей, прийшло монолітно-цегляне будівництво. 

Що це означає? 

Крім докорінної зміни технології – ще й досить значне здешевлення житла. Фахівці стверджують, що такі будинки обходяться забудовникові дешевше, ніж створений за технологіями попереднього століття. Зменшення вартості зумовлене тим, що такий будинок потребує меншої кількості будівельних матеріалів, а от швидкість робіт досить значно зростає. Це одна з причин, чому квартири в Франківську стають все доступніші. 

Ще одна перевага сучасного підходу – швидкість. Є можливість зводити будинок і в холодні пори року – варто лише додати спеціальні анти морозні добавки, щоб бетон не застивав раніше, ніж це необхідно. Відповідно, квартири в Івано-Франківську в новобудові можна отримати швидко і за помірною ціною. 

Ціни на квартири в Івано-Франківську без посередників 

Якщо ж вкласти гроші у будівництво ще з етапу створення фундаменту, то житло обійдеться значно дешевше за ринкову ціну. У такому разі квартири від забудовника в Івано-Франківську будуть коштувати дешевше. Квартири Івано-Франківськ купити за помірковану плату у чудових мікрорайонах, створених у найкоротші терміни, – цілком реально. 

При цьому експерти ринку нерухомості радять зважити на кілька важливих моментів: 

  • авторитет забудовника,
  • його досвід на ринку будівельних послуг
  • швидкість роботи. 

Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» зарекомендувала себе з найкращої сторони, що можуть підтвердити щасливі івано-франківці, які вже заселилися у зведені компанією будинки. Крім технологій, змінився і підхід до створення житла. 

Новітні житлові райони 

Зараз будують цілими облаштованими мікрорайонами, де передбачено всі необхідні сучасній людині вигоди. Практично автономне комфортне містечко з власними зонами відпочинку, дитячими майданчиками, підземними паркінгом – саме таку концепцію втілює наша будівельна компанія. Безпечне місце з закритими для сторонніх дворами, вільний простір, гарні краєвиди, і, звісно ж, - зручні теплі будинки – таким має бути сучасне житло. 

Таким чином, наведене вище свідчить, що купити квартири в Івано-Франківську без посередників – справа перспективна і вигідна.