Квартири в Івано-Франківську фото

Квартири в Івано-Франківську


16-05-2017

Квартири в Івано-Франківську та цілі житлові комплекси зростають у місті стрімкими темпами, як гриби після дощу. Однією з необхідних умов для того, щоб місто зростало і розвивалося, є активне будівництво. І воно йде. Зростають нові житлові будинки, цілі мікрорайони, облаштовуються парки й сквери, зводяться магазини, дитячі садочки, спортивні зали та розважальні комплекси. Робиться усе, щоб у колишньому Станіславі — сучасному Івано-Франківську жилося якомога комфортніше. 

Згідно державних статистичних даних, будівельні підприємства в Україні за 2016 рок збільшили обсяги виконаних робіт в порівнянні з таким самим періодом 2015 року на 14,1%. Також, позитивну динаміку демонстрували обсяги оформлення дозвільних документів у будівництві, які збільшились у 2016 році на 12%. Серед найкращих за темпами росту будівництва стали Київська, Дніпропетровська області та Західна Україна, зокрема Івано-Франківськ. 

Квартири в Івано-Франківску, як купити? 

Купити квартиру в Івано-Франківську – зовсім не проблема, адже пропозицій на ринку нерухомості досить багато. Можна переглянути житло як на вторинному, так і на первинному ринку, є квартири у цегляних, панельних та великих приватних будинках. Купуючи квартиру, в якій до вас хтось уже жив, людина має бути готова значну суму вкласти у ремонт. Цілком можливо, що доведеться замінити усі комунікації. Адже не секрет, що часто-густо останній капітальний ремонт у значній частині вторинного житла робився, або дуже давно, або взагалі ніколи. 

Квартири в Івано-Франківську в новобудовах 

Чудовий вихід в цій ситуації – це квартири в Івано-Франківську на первинному ринку. Тим паче, що зробити це зовсім просто, та ще й зекономити можна. Спеціалісти ринку нерухомості в один голос стверджують, що є спосіб, щоб купити новеньку квартиру дешево. А порівняно з житлом, яке вірою і правдою служило господарям кілька десятиліть, економія буде значною. Крім того, ціни на квартири в Івано-Франківську – залежить не тільки від економічної ситуації в країні, але й від виду житла, його розташування та стану. 

Покупець, що надав перевагу новобудові, отримує квартиру, зведену за надійними технологіями. Стара добра цегла вже кільки тисячоліть має репутацію будівельного матеріалу, який показав себе з найкращого боку у найрізноманітніших кліматичних умовах. Така квартира буде теплою взимку і прохолодною влітку. 

Квартири в новобудові - переваги 

Крім того, необхідно врахувати, що нове житло – значить і мікрорайон щойно зведений. Будинки тут нові, квартири просторі, територія облаштована. Передбачено, що населятимуть мікрорайон люди різного віку. Тому для молодшого покоління зроблено дитячі майданчики, для дідусів та бабусь – затишні алеї, клумби, газони, лави, на яких зручно посидіти у тіні, поки спостерігаєш за веселою метушнею, яку незмінно влаштовують дітлахи. 

Також у нових мікрорайонах влаштовують зручні альтанки, зони BBQ та спортивні майданчики. З огляду на це, купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові – це краще, що можна зробити для перспективи. 

Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» розробила зручні програми, що допоможуть ще вигідніше придбати квартири в Івано-Франківську.