Квартири Івано-Франківськ – це «МЖК Експрес-24» фото

Квартири Івано-Франківськ – це «МЖК Експрес-24»


19-05-2017

Показником того, що місто росте і розвивається, є активне будівництво. Наше рідне місто цілком може похвалитися цим показником, адже квартири Івано-Франківськ зводяться і розкуповуються досить швидко. 

Забудовники Івано-Франківська створюють житлові будинки, масиви та мікрорайони за цікавими проектами. У таких квартирах комфортно і гарно жити. Дуже зрозуміле людське прагнення, щоб житло було гарним та облаштованим усередині, знаходилося у екологічно чистому місці, щоб з вікон відкривався краєвид, який радує око.

Квартири Івано-Франківськ біля парку 

Саме таким вимогам відповідають квартири в Івано-Франківську біля парку Шевченка. Будинки тут зведено з цегли, природного матеріалу, який тисячоліттями вірно служив людству. Всередині вже встановлено котел автономного опалення, батареї та рушникосушку. Порадують покупця і лічильники, адже не доведеться ходити по інстанціях та оформляти їх встановлення. Забудовник про це потурбувався. У квартирах виконано розводку з мідного кабелю, під’єднано інтернет і телебачення. Надійні п’ятикамерні склопакети допоможуть зберегти тепло. А вхідні двері від солідного виробника захистять житло від сторонніх зазіхань. Усе входить у вартість житла. Саме такі тепер квартири в новобудові пропонує будівельна компанія“МЖК Експрес-24”. 

Терміновий продаж квартир в Івано-Франківську 

У покупця, крім названих вигод та переваг, ще є й можливість придбати житло за помірною ціною від 12000 грн. за квадратний метр. Фахівці ринку нерухомості завжди радять не втрачати шанс, і за найменшої можливості, піти на рішучий крок і зробити таку важливу покупку. Дуже сумнівно, що за сучасних економічних умов варто очікувати здешевлення житла. А на етапі зведення будинку можна купити новеньку квартиру дуже дешево. 

Нерухомість багато років залишається надійним збереженням і примноженням коштів. Той, хто стає власником квартири або комерційної нерухомості, завжди залишається у виграші. Додаткові квадратні метри – додатковий дохід родині і турбота про перспективу. 

Не може не імпонувати, що квартири біля парку Шевченка відносять до категорії екологічного житла. Мікрорайон будується неподалік від паркової зони, чистому районі. На створення будівель іде лише найкращий матеріал. Еко квартири у нашому місті – це не лише данина світовій моді, а й усвідомлена турбота про здоров’я людей. 

Квартири Івано-Франківськ: від "МЖК Експрес-24" 

Квартири в Івано-Франківську від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” являють собою гармонійне поєднання екологічності, функціональності, виваженої вартості, чудових дизайнерських та архітектурних рішень.