Квартири Івано-Франківськ новобудови від “МЖК Експрес-24” фото

Квартири Івано-Франківськ новобудови від “МЖК Експрес-24”


30-05-2017

Один з основних показників розвитку міста – активне будівництво житла. За цим критерієм Івано-Франківськ займає достойне місце серед інших міст України. Як свідчать статистичні дані — наше місто постійно займає місце в першій трійці міст України по активності будівництва новобудов. Квартири Івано-Франківськ новобудови з’являються регулярно, люди покращують свої житлові умови. Зараз здійснити мрію і купити квартиру в Івано-Франківську завдяки різноманітній пропозиції на ринку нерухомості зовсім не складно. 

Квартири Івано-Франківськ новобудови 

Наприклад, такий відомий усім містянам забудовник, як «МЖК Експрес-24», вже понад два десятиліття є одним з лідерів створення нерухомості. Завдяки цій компанії життя багатьох людей змінилося на краще, оскільки вони придбали новенькі квадратні метри у щойно зведених будинках та мікрорайонах. 

От і зараз іде активне будівництво цілого мікрорайону неподалік від парку Шевченка. Симпатичні цегляні дев’ятиповерхівки, розташовані у парковій зоні – екологічному районі міста. Зручна транспортна розв’язка, буквально кілька хвилин до середмістя, що надзвичайно зручно. До того ж, купити квартиру в Івано-Франківську без посередників – значить непогано зекономити, бо краще вкласти кошти у житло на стадії будівництва. Тоді є можливість зберегти кругленьку суму для майбутнього ремонту. 

Архітектори чудово продумали мікрорайон, і не лише розташування мікрорайону, але і його планування. Так, для мешканців передбачено спортивні та дитячі майданчики, зелені зони для відпочинку, спортивні майданчики, місця для паркування автомобілів. Крім спорудження житлових будинків, активно іде будівництво дитячого садочка, де знайдеться місце для 90 малих франківців. 

Купити квартиру в Івано-Франківську новобудова 

Купити квартиру в новобудові від “МЖК Експрес-24” – значить стати власником вже обладнаного житла, у вартість якого включено досить значну кількість різноманітних вигод та переваг. 

Серед них:

  • будівництво здійснюється виключно з якісних та сертифікованих будівельних матеріалів у повній відповідності до будівельних норм.
  • міцні броньовані вхідні двері українського виробництва від надійного виробника торгової марки «Мілано» ;
  • утеплені стіни, які значно знизять Ваші витрати на опалення;
  • лічильники на всі комунікації: електроенергію, газ та воду;
  • підключене кабельне телебачення та інтернет;
  • котел для опалення та підігріву води;
  • батареї, сушарка для рушників;
  • рівні шпакльовані стіни,
  • обгороджена територія.
  • благоустрій двору з встановленим нічним освітленням. 

Відповідно, власникові залишиться зробити мінімум ремонтних робіт, придбати меблі – і можна жити. 

Продаж квартир в Івано-Франківську від надійного забудовника – це вигідна інвестиція Ваших коштів. Ви з легкістю можете купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові сирець в будівельній компанії “МЖК Експрес-24”. Адже завжди краще облаштовувати власне сімейне гніздо в новобудові, ніж переобладнювати старе житло. Квартири Івано-Франківськ новобудови також може бути чудовим перспективним способом додаткового заробітку, який можна отримати при здаванні житла в оренду.