Квартири для тих, хто не боїться змін фото

Квартири для тих, хто не боїться змін


26-06-2016

На ринку житлової нерухомості в даний час можна придбати житло в будь якій точці світу, будь якого класу. Але українці віддають перевагу купувати житло в Україні.

Івано-Франківськ велике місто з високим ритмом життя, де щороку збільшується приріст населення, саме тому зростає потреба в вільних квадратних метрах. Про власну квартиру мріє чи не кожен, адже маючи місце де можна відпочити, розслабитись і повністю відновити свої сили ─ живеться набагато веселіше.

“Ми будуємо для наших городян, будинки, в яких хочеться радіти життю та творити добро”.- говорить директор БК “МЖК Експрес-24” Олекса Салига.

Компанія є одним із кращих забудівників Прикарпаття.

 

І не дивно, адже БК “МЖК Експрес-24” ввела в експлуатацію більше 100 тисяч кв.м. житла, а це сотні щасливих власників. Пріоритетний для компанії напрямок розвитку − зведення житлових мікрорайонів з власною інфраструктурою. Саме таким є ЖК поблизу парку ім. Шевченка з власним дитячим садком, дитячими майданчиками, парковками, та комерційними приміщеннями.

Комплекс поєднує в собі найкращі традиції сучасної архітектури з красою української природи. Психологи стверджують що простір навколо впливає на формування душі. Широкий погляд – широкі відчуття. Саме тому переважна кількість квартир облаштована панорамними вікнами, для того щоб зранку щасливі мешканці могли насолоджуватись неймовірними краєвидами на улюблене місто і на гори. Через безпосередню близькість до парку, іноді здається, що житловий комплекс знаходиться за межами міста.

Архітектурні рішення кожного типу будівель комплексу неповторні, але планування всюди однаково комфортні і характеризуються підвищеним енергозбереженням (на 70% вище в порівнянні з будинками, які будувалися ще 15 років тому). Компанія розробляє планування кожної квартири в залежності від під побажання клієнта. Так, одна і та сама квартира може бути запропонована в трьох різних варіантах. Для зручності, квартири відокремлюються від інших, несучими стінами. Це підвищує рівень шумоізоляції в них.

Житловий комплекс поступово наповнюється життям, щасливі власники поспішають перебратись у нове житло. Веселі малюки бавляться на дитячому майданчику, гойдаються на гойдалках поки батьки вносять меблі в нову квартиру. Зробіть ще один крок до своєї мрії, новий будинок — це нові люди з новими історіями і новими радісними емоціями.