Квартири біля парку Шевченка:  триває будівництво 2 черги будинку №45 фото

Квартири біля парку Шевченка: триває будівництво 2 черги будинку №45


18-05-2017

Зведення житла завжди було справою благородною, адже допомогти людям здійснити мрію і розв’язати завжди гостре питання купівлі власної квартири – це чудово. Івано-Франківськ швидко розростається, з’являються нові будинки і мікрорайони, створені за сучасними технологіями й обладнані комунікаціями за останнім словом у цієї галузі.

Саме такі квартири біля парку Шевченка в екологічно чистій зеленій зоні зводить будівельна компанія “МЖК Експрес-24”. 

Зараз активними темпами зводиться вже друга черга житлового комплексу. Це означає, що людина, яке вкладе кошти у будівництво, дуже швидко отримає таку омріяну квартиру, а також зможе значно зекономити на її купівлі. Відомо, що квартири в новобудові, яку тільки створюють, коштують набагато менше, ніж тоді коли будинок уже введено в експлуатацію. Можна ще й на ремонт та меблі відкласти. Хоча варто зазначити, що за сучасними будівельними нормами вам, скоріше, знадобляться гроші лише на косметичний ремонт та меблювання квартири. 

Переваги квартир біля парку Шевченка 

Давайте глянемо, що входить у вартість квартири, яку ви отримуєте, придбавши таке житло. Перш за все - це автономне опалення. В квартирі вже встановлено котел, батареї, рушникосушка. Той, хто мерзне взимку, або переплачує за холод у квартирах із централізованим опаленням, розуміє, яка це перевага: включиві котел – і за півгодини у тебе комфортна температура в квартирі. Яку б квартиру ви не придбали: це буде однокімнатна квартира чи двокімнатна, або ще більш просторе по площі житло – у будь-якому, разі економія на опаленні забезпечена. 

Загальновідомо, що навантаження на електромережу в сучасних квартирах дуже значне. У кожного є багато кухонної та іншої побутової електротехніки, яка потребує якісну електропроводку. У будинках біля парку Шевченка електропроводку зроблено високоякісним мідним кабелем та зроблено її розводку по квартирі. 

Купити 1 кімнатну квартиру в Івано-Франківську біля парку Шевченка – значить отримати енергозберігаючі п’ятикамерні вікна, яким не страшні навіть найлютіші зимові морози та вітри. Крім того, майбутньому власнику не треба буде турбуватися про лічильники – вони вже встановлені. Тим, хто спілкувався з газовою службою, яка відповідає за таке устаткування, відомо, який це клопіт. Також встановлено лічильники на воду та електроенергію. 

Купити 2 кімнатну квартиру в Івано-Франківську у новозведеному будинку – це отримати вхідні двері від авторитетного виробника дверей «MILANO». Повністю готові до експлуатації кабельне телебачення та доступ до мережі інтернет. 

Відповідно, якщо нагальна житлова проблема потребує негайного вирішення, оптимальний вихід – однокімнатні квартири в Івано-Франківську, які можна купити за досить приянятною ціною. Коли з’явиться можливість, можна буде подумати і про розширення площі. 

Квартири в Івано-Франківську біля парку Шевченка від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” відповідають усім сучасним вимогам та стандартам. Як то кажуть – в'їжджай та живи.