Квартира в центрі Івано-Франківська чи на окраїні: плюси та мінуси фото

Квартира в центрі Івано-Франківська чи на окраїні: плюси та мінуси


05-05-2017

Власний дім – це одне з найголовніших благ для кожної людини. Своє житло – це комфорт, затишок та спокій. Кожна молода пара зіштовхується з питанням вибору місця розташування квартири в Івано-Франківську. Головне у виборі будь-якого житла – це обрати те, що гарантує саме Вам та Вашій родині комфорт та зручність. Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” пропонує Вам квартири в центрі Івано-Франківську так і на околиці. Ви завжди можете обрати саме те, що Вам більш до вподоби. 

На нашому сайті Ви можете переглянути різноманітну нерухомість в Івано-Франківську, яка приємно здивує вас своєю якістю та ціною. Ми пропонуємо житло, яке має вигідне розташування, поблизу є чимало магазинів, шкіл та дитячих садочків, спортзалів та інших необхідних для комфортного життя закладів.

 Наша компанія презентує продаж квартир в Івано-Франківську, пропонуючи найвигідніші умови та кращу ціну, яка дуже часто і є найголовнішим фактором, при купівлі житла. Також, ми пропонуємо Вам ознайомитись з вигідними та перспективними проектами новобудов, такими як житловий комплекс «MILLENNIUM ECO APARTMENTS». Купити квартиру в Івано-Франківську Ви можете у нас, скориставшись вигідними умовами продажу квартир в новобудовах від будівельної компанії “МЖК Експрес-24”. 

Квартира в центрі

міста найбільше приваблює молодь 

Якщо Ви бажаєте жити в центральній частині міста поблизу парку ім. Шевченка, то саме у нас Ви знайдете найкращий вибір квартир. Ми попіклувались про те, щоб Вас чекав неперевершений вигляд з вікна на центральні вулиці міста та міський парк. Проживання в центрі міста – це перш за все зручність. З центру завжди зручно та легко дістатись в будь-яку частину міста. 

Якщо ж Ви віддаєте перевагу житлу на окраїні міста, ми запропонуємо різні варіанти, які задовольнять всі Ваші вимоги. Як правило, на окраїнах міста, набагато краща екологія та чистіше повітря. Ваші сусіди обов’язково стануть Вашими друзями. Важливо врахувати, що житло на окраїні зазвичай коштує дешевше, ніж в центрі. 

Як обрати? 

Перш за все, необхідно визначитись, що Вас більше приваблює – тиша і спокій, чи швидкість і рух? В основному, ті мешканці міста, які прожили хоча б кілька років в бурхливому центрі, нізащо не проміняють його на більш тихий та спокійний район на окраїні. Те ж саме стосується й тих, хто мешкає на окраїні. Люди звикли до стабільності. 

Продаж квартир в центрі Івано-Франківська будівельною компанією “МЖК Експрес-24” – це завжди самі актуальні пропозиції, серед яких Ви обов’язково знайдете свій ідеальний варіант. Якщо у вас з'явилися запитання телефонуйте нам. Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам зробити правильний вибір.