Купити новобудову в Івано-Франківську: що треба знати фото

Купити новобудову в Івано-Франківську: що треба знати


12-06-2017

Вирішили купити новобудову в Івано-Франківську ? Уже обрали квартиру, яку Ви хочете купити ? Чудово ! Лишилося зробити перевірку законності будівництва будинку і з легкістю купити обрану Вами квартиру. 

Щоб це зробити Вам необхідна така інформація: 

  • Хто виступає Замовником об'єкта будівництва. На сайті Мінюсту України в Єдиному реєстрі юр. осіб, фіз. осіб-підприємців та громадських формувань - перевіримо чи є в ньому замовник та чи не перебуває він в процесі припинення.
  • Хто є Генеральним підрядником будівництва. У цьому ж реєстрі зробимо перевірку зазначеної вище інформації.
  • Далі необхідно зайти на сайт Єдиного державного реєстру судових рішень, де за найменуванням підприємства робимо перевірку, чи не здійснюється провадження в судових справах за їх участю. Дивимося та оцінюємо суть спору, ким виступає в судовому процесі підприємство, яке Вас цікавить, чи не накладено арешт на його активи і таке інше.
  • Договір ген. підряду на будівництво між Генеральним підрядником та Замовником.
  • Державний акт про право власності на землю - на кадастрової карті України- по кадастровому номеру, який вказаний в державному акті. Тут можна перевірити місце розташування земельної ділянки, її цільове призначення, площу і власника. Якщо земельну ділянку було узято в оренду у міської ради – можна перевірити Договір оренди землі.
  • Договір про право користування земельною ділянкою для забудови (так званий суперфіцій) - укладається між власником ділянки і Замовником об'єкта. Звіряємо відповідність зазначеного в даному договорі кадастрового номеру та номеру в Державному акті.
  • Акт прийому-передачі земельної ділянки.
  • Декларація про початок виконання будівельних робіт. Знову ж таки перевіряємо відповідність адреси будинку, що будується, кадастровому номеру, договору суперфіцію, наявність найменувань Замовника і Генерального підрядника. Декларація має бути зареєстрованою територіальним департаментом Держархітектурно-будівельної інспекції.
  • Якщо будинок вже прийнятий в експлуатацію – повинна бути в наявності Декларація про готовність об'єкта до експлуатації. 

Купуючи квартиру в новобудові у будівельної компанії “МЖК Експрес-24”, Ви можете бути на всі 100% впевнені щодо законності будівництва, яке здійснює наша компанія. 20 років роботи на будівельному ринку м. Івано-Франківська та області та незаплямована репутація нашої будівельної компанії, лише підтверджують дані слова. Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію телефонуйте, ми з радістю надамо відповіді на всі питання щодо купівлі квартир в новобудовах в нашій компанії, які Вас цікавлять.