Купити квартиру в новобудові Івано-Франківська чи на вторинному ринку? фото

Купити квартиру в новобудові Івано-Франківська чи на вторинному ринку?


22-06-2017

Перед Вами стоїть запитання купити квартиру в новобудові Івано-Франківська чи на ринку вторинного житла ? Фахівці будівельної компанії “МЖК Експрес-24” спробували проаналізувати переваги купівлі квартири в новобудовах від нашої компанії. 

Ціна квартир у Івано-Франківську в новобудовах 

Перевагою придбання квартири у новобудові – є дуже приваблива ціна пропозицій, зокрема на етапі початку будівництва. Невисокі ціни квадратного метру житла, а також можливість здійснювати оплату за квартиру поступово, до моменту завершення будівництва і введення будинку експлуатацію, значно заощаджує ваші гроші. Забудовники дуже часто надають можливість розтермінування платежів за квартиру у новобудові. Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” також не стоїть осторонь від цих процесів та пропонує своїм покупцям різноманітні програми оплати за житло. 

Рівний соціальний статус сусідів

 Балакучі бабусі у дворі – цього ви не побачите у новобудовах. Пліткувати про ваших друзів та гостей, обговорювати спосіб життя, який ви ведете, в новобудові буде просто нікому. В більшості випадків ви отримаєте у сусіди молоду сім’ю з дітьми або перспективних студентів. Перевагою нових житлових масивів називають також більшу соціальну згуртованість їх жильців. Для прикладу: ви зможете разом наймати прибиральницю для забезпечення чистоти в під’їзді. Пам'ятайте - ви живете поруч із однодумцями. 

Юридична сторона оформлення

квартири в новобудовах 

Угоди купівлі-продажу квартир у новобудовах оформляються швидко та без проблем через відсутність "ланцюгіів" попередніх володільців квартир. Натомість, перед купівлею квартири на ринку вторинного житла, доведеться збирати інформацію про попередніх власників квартири, їх борги перед ЖЕКами чи банками. Які поруч живуть сусіди, які особливості будинку та документів на нього. Нерухомість у новобудовах немає попередніх власників, які можуть так чи інакше претендувати на квартиру. Це в великій мірі допоможе зберегти ваші гроші та час. 

Довговічність новобудов 

Нове служить значно довше — це перевірена часом істина. Квартира в новобудові буде радувати своїх власників протягом багатьох десятиліть. Над проектом будь-якої багатоповерхівки будівельної компанії “МЖК Експрес-24” працюють архітектори, які володіють відповідним досвідом та знаннями. У будівництві застосовуються виключно сучасні матеріали. Тому новобудови практично не руйнуються під впливом сонячних променів, коливань температури та інших природних явищ. 

Саме тому ми вважаємо, що купити квартиру в новобудові Івано-Франківська в будівельній компанії “МЖК Експрес-24” значно вигідніше ніж на ринку вторинного житла.