Купити квартиру в Івано-Франківську від забудовника фото

Купити квартиру в Івано-Франківську від забудовника


10-05-2017

Давній і славетний Івано-Франківськ – місто, яке швидко зростає і розвивається. Людей стає все більше, відповідно, житлове питання стоїть традиційно гостро. Але при цьому багатьох не влаштовують умови, які здатні запропонувати потенційним мешканцям зведені кілька десятиліть тому будинки. Хочеться, щоб житло було сучасне, побудоване за останніми технологіями і новітніми підходами до облаштування мікрорайонів та їх інфраструктури. Якщо є бажання мати сучасну житлову площу, то вихід – купити квартиру в Івано-Франківську від забудовника. 

Чому вигідно купити квартиру в Івано-Франківську від забудовника? 

Таким чином можна досить значно зекономити сімейний бюджет, але слід бути впевненим у надійності будівельної фірми, адже всі чули, що час від часу у різних містах трапляються неприємності з коштами вкладників. Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» має сталу солідну репутацію, вже понад двадцять років радує франківців та гостей міста чудовими житловими масивами та сучасними квартирами. 

Ми взяли на озброєння побудову як окремих будинків, так і цілих житлових містечок, мікрорайонів. Продаж квартири в Івано-Франківську новобудови – справа стовідсотково надійна. Це можуть підтвердити тисячі вдячних новоселів. 

«МЖК Експресс-24» пропонує квартири Івано-Франківськ купити за вигідною ринковою ціною. Ми врахували всі побажання мешканців міста до їх майбутнього житла, опанували роботу з найсучаснішими матеріалами та будівельними технологіями. Завдяки цьому ваша квартира буде світлою, теплою та затишною, не треба буде додатково утеплюватися. Раціональне планування дозволить усім мешканцям почуватися якнайкраще. 

Квартири в Івано-Франківську - новобудови 

Квартири Івано-Франківськ новобудови розраховані як на великі сім’ї , так і на тих, хто тільки планує розширити своє родинне коло. До того ж, забудовник враховує, що у людей різний рівень статків, тому розроблено ряд програм, що допоможуть придбати житло за максимально зручними умовами. 

Комплексний підхід «МЖК Експресс-24» до створення комфортного житла передбачає ретельно продумане облаштування прибудинкової території. З огляду на це, покупець може розраховувати на затишні зелені дворики із галявинами, майданчиками для діток і зонами відпочинку. Тиша, багато зелені, чисте повітря – усе це отримають ті, хто придбає квартири в Івано-Франківську новобудови. Автолюбителям завжди буде місце, де залишити машину, адже за сучасними вимогами, будинок повинен мати підземний паркінг. 

Відповідно,

купити квартиру в Івано-Франківську від забудовника

– це чудова ідея, втілення турботи про майбутнє і збереження накопичень у складні часи.