Купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові біля парку ім. Т.Шевченка фото

Купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові біля парку ім. Т.Шевченка


25-04-2017

Мабуть про те, щоб купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові, а ще й неподалік від центру біля парку Шевченка, мріє кожен. Міста, що наповнені природними багатствами такими як озера, річки та паркові зони особливо привабливі для життя. Сучасний Івано-Франківськ ніхто не може уявити без парку імені Т. Шевченка, що розташований у центральній частині міста. 

Ще в 17 столітті мандрівник з Німеччини Ульріх фон Вердум згадував про дубовий гай, що ріс у місцині теперішнього парку. То був густий дубовий ліс - залишок Чорного Лісу. Часто там полюбляли полювати власники стародавнього міста - Потоцькі, а також їхні гості. Сьогодні територія парку ім. Шевченка одне з найбільш улюблених місць для відпочинку для івано-франківців, а особливо молодих батьків та їх дітей. 

Неподалік від парку, по вул. Національної Гвардії будівельною компанією “МЖК Експрес-24” побудовано сучасний житловий комплекс з усіма зручностями. Придбавши квартиру в новобудові - майбутні власники у повній мірі відчують близкість парку, центрального міського озера, центру міста (стометрівки) та всіх переваг пов'язаних з цим. 

Критерії при виборі квартири від забудовника 

Першим пунктом тут беззаперечно є чисте повітря без шкідливих викидів і пилу, що дасть змогу відпочити від шуму міста і насолодитися домашнім затишком. Любителі відпочинку на природі, а також сімейні пари обирають саме такі квартири неподалік від зелених зон. Ваблять людей до таких квартир в новобудовах також неймовірні краєвиди. Важливою перевагою квартири в новобудові біля парку імені Т.Шевченка є локація нового житла. Квартири розміщені в центральній частині міста із дуже добре розвинутою транспортною інфраструктурою. Попри це Ви отримаєте змогу насолодитися неймовірними виглядом з вікна, побачити яскраву панораму міста, Карпат та парку.

 Крім того, житловий комплекс по вул. Національної Гвардії від будівельної компанії "МЖК Експрес-24" - це будинки, побудовані відповідно до будівельних норм та новітніх технологій. Облагороджена територія, дитячий садок та дитячі майданчики - все тут створено для зручності та комфорту проживання мешканців. Ви можете обрати різну кількість кімнат, квартири з терасами або навіть двоповерхову квартиру, яка створює відчуття перебування у власному будинку. Такий великий вибір квартир дозволяє людині обрати для себе оптимальний варіант. 

Купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові біля парку Шевченка 

Отримати детальну інформацію про ціни на квартири та про те, як купити квартиру в Івано-Франківську в новобудові від будівельної компанії “МЖК Експрес-24” Ви зможете завітавши до нас в офіс, або зателефонувавши за телефонами, які розміщено на нашому сайті.